Tozkoparan Dizisinin Üçüncü Sezonu Başlıyor! Tozkoparan Dizisine Üç Yeni Oyuncu Katıldı!


Güncelleme: 4 Kasım 2019 : 15:25
0

Trt ekranlarının sevilen dizisi Tozkoparan ekranlara geri dönüyor!

Her yaştan izleyiciyi televizyon ekranlarına çekmeyi başaran Tozkoparan dizisi üçüncü sezonu ile yeniden seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Trt ekranlarında izleyici ile buluşan Tozkoparan dizisinin üçüncü sezonunda ünlü oyuncular Burak Satıbol ve Burak Alkaş ile birlikte çocuk oyuncu İrem Deniz Morkoç dizinin kadrosuna dahil oldu.

Tozkoparan Arkeolog Kaya Kim?

Komedi dizilerinin aranılan isimlerinden olan ve son olarak Tozkoparan dizisinde hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan başarılı oyuncu Burak Satıbol, Temrenli kasabasına yeni taşınan arkeolog Kaya rolüne hayat vermeye hazırlanıyor.

Tozkoparan Özge Kimdir?

Ekranların başarılı çocuk oyuncularından İrem Deniz Morkoç ise arkeolog Kaya’nın kızı Özge olarak Dede Korkut okuluna hızlı ve bir o kadar da iddialı bir başlangıç yapıyor.

Tozkoparak Fikri Parlak Kimdir?

Dede Korkut okulunun tanışacağı yeni yüzlerden bir diğeri ise son olarak yine Trt ekranlarında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinde Cemil karakterine hayat veren Burak Alkaş. Alkaş, Tozkoparan dizisinde okulun yeni fen bilgisi öğretmeni Fikri Parlak rolünü canlandırmaya hazırlanıyor.

Tozkoparan’da Robot Sürprizi

Aynı zamanda profesör olan Fikri Parlak’a ise sağ kolu olarak bir de robot eşlik ediyor: ÇL-B ya da namı diğer Çelebi! Fikri Parlak ve ÇL-B ile birlikte bilimsel çalışmalara ve deneylere doyacağımız bir sezon bizleri bekliyor.

Bakalım Tozkoparan’ın üçüncü sezonunda yeni gelen oyuncularla birlikte neler yaşanacak?

“Tozkoparan”, üçüncü sezonuyla yakında TRT 1’de!

Tozkoparan 34. Bölüm Sezon Finalinde Neler Yaşanmıştı?

Üzüntüsüyle, sevinciyle artık yaz tatili sona eriyordur. Okulların açılacak olmasının heyecanı bütün kasabayı sarmışken Sedef ise boş durmayarak “yeni eğitim yılına merhaba” etkinliği düzenlemek ister. Tüm kasabalının katılacağı bu organizasyonda eğlenceli dakikalar yaşanacaktır.

Mavi Ay cephesinde ise farklı bir heyecan daha vardır. Sonunda mavi ay gecesi gelip çatmıştır. Gece yaşanacak ay tutulması sırasında Kemankeş Ocağı’nda yapılacak olan tören, emanetleri ellerinde bulunduran Kemankeşler için mutlak bir zafer anlamına geliyordur.

Celal tehlikesinin farkında olan ve o gece töreni bozmaması için Celal’i kontrol altında tutmak isteyen Salih bu konuda Gamze’den yardım ister. Lakin Kuzgunların ise boş durmaya hiç niyeti yoktur. Kemankeş Ocağı’nın yerini öğrenmiş olan Celal’in o gece için karanlık planı çoktan hazırdır.

Salih, olası Celal tehlikesiyle uğraşıyorken Mavi Ay’ın gündeminde ise Karayel vardır. Sinan, uzun zamandır onların neler çevirdiğini öğrenmek istiyor, her fırsatını bulduğunda da Mavi Ay’ı ekibiyle takip ediyordur. Karayel’i o gece ormandan uzak tutmak için Mavi Ay’ın planı ise hazırdır. Lakin Sinan’ı bu plan sonrasında ikna etmek sandıkları kadar kolay olmayacaktır.