Temizlik Avcıları Kadir Ezildi Kimdir?


Güncelleme: 22 Mayıs 2019 : 22:42
0

TLC ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk andan itibaren sevilerek izlenen program temizlik avcısı Kadir Ezildi ve diğer temizlik avcılarıyla eğlenceli titiz çalışmalarla her cumartesi ekranlara geliyor. İlk bölümü ile okları üstüne çeken Kadir Ezildi sosyal medyadaki hikayeleriyle ve diksiyonu ve karakteri ile çok sevildi. Programın konsepti nedeniyle dağınık, kirli evlere giderek evleri temizleyen temizlik avcıları hem eğlenceli hem öğretici anlar yaşatıyor izleyicilerine.

TLC ekranlarında yayınlanan ve çok sevilen programın yeni sezonda başka kanala geçeceği konuşuluyor. Her cumartesi yayınlanan program çok sevilince reytingleri çok iyi gelince yapımcıları da şaşırdı. Temizlik Avcıları yeni sezonda farklı bir kanalda yayınlanacağı haberleri de kaçınılmaz oldu.

Beğeniyle takip edilen programın öne çıkan temizlik avcısı Kadir Ezildi kimdir?  Nereli? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Merak ettiğiniz tüm  soruların cevapları haberimizde bulabilirsiniz.

Kadir Ezildi Kimdir?

Kadir Ezildi, İstanbul’da özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyor. 24 yaşında annesi ve erkek kardeşi ile yaşıyor. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi ile yaşamaya başlamış. Programa başlamadan önce sosyal medya da paylaştığı içeriklerle hikayelerle takipçi kazanan Kadir Ezildi titizlik konusunda üstüne tanımıyor. Türkiye’nin en temiz erkeği olan Kadir ezildi Temizlik Avcıları programı ile Türkiye’nin gündemine oturdu.

Obsesif temizlik hastası olan Kadir Ezildi, “Bu hastalıksa iyi ki böyle bir hastalığım var” diyor. Haftada 3 gün isten gelip dip köşe temizlik yaptığını söyleyen Kadir Ezildi’nin annesi bile ondan bezmiş. Kadir yalnızca kendi evini  değil aynı zamanda  apartmanın da temizliğini yaptığını ve bundan çok memnun olduğunu söylüyor.