Tek Yürek Dizisine Üç Yeni İsim! Tek Yürek Dizisine Hangi İsimler Katıldı?


Güncelleme: 17 Haziran 2019 : 23:35
0

Trt’nin sevilen dizilerinden Tek Yürek sezon finali yapmayarak yaz sezonunda da izleyici ile buluşmaya devam etme kararı almıştı. Tek Yürek dizisi kadrosunu güçlendirerek yaz sezonunda da ekranlarda olacak.

Yaz sezonunda da devam edecek olan Tek Yürek dizisine üç yeni oyuncu dahil oldu.

İşte Yeni İsimler ve Rolleri

Dizinin yeni bölümlerinde Tek Türek ekibine Burak Tozkoparan, Su Kutlu ve Buse Meral katılacak.

Dizide 18. bölüm itibariyle seyirci karşısına çıkacak olan Burak Tozkoparan’ın Yiğit’in (Hilmi Cem İntepe) üvey kardeşi Cem rolüyle hikâyeye dahil olacağı öğrenildi. Cem’in kendisinden 2 yaş küçük kardeşi Melda’yı Su Kutlu, Melda’nın yakın arkadaşı Serenay’ı ise Buse Meral canlandıracak. “Tek Yürek”te Deniz rolüne hayat veren Eslem Akar’ın Yiğit ve Cem’in aşkı arasında kalacağı konuşuluyor.

Tek Yürek Dizisi

Degas Film tarafından hayata geçirilen Tek Yürek dizisinin yapımcısı Ahmet Kayımtu. Tek Yürek dizisinin yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun oturmakta.

Tek Yürek Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tek Yürek dizisinin başrollerinde Tayanç Ayaydın, Vildan Atasever, Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Alpay Atalan, Eslem Akar, Tugay Bahşi, Arda Anarat, Atakan Yılmaz, Kaan Altay Köprülü ve İbrahim Yıldız gibi isimler yer alıyor.

Tek Yürek Dizisinin Konusu Ne?

Kanada’da yaşayan Halit, eşini kaybettikten sonra, kızı Deniz ve oğlu Rüzgar’la yapayalnız kalır. Buz hokeyi koçluğu yaptığı takımda bir oyuncusuyla yaşadığı bir olay kariyerinin son bulmasına neden olur. Çocuklarıyla İstanbul’a, babasından kalma evlerine geri döner. Tam bu sırada, semtinin Belediye Başkanıyla tesadüfen karşılaşır ve bu vesileyle de buz pistinden haberdar olur. Başkan vizyon sahibi, spora düşkün girişimci bir kişidir. Yıllar önce buz pistini kurmuş, ‘Geri Dönüşüm’ projesi kapsamında insanları paten yapmaya teşvik etmek istemiştir. Şimdi bu mekanda daha büyük işler yapma vakti gelmiştir. Bu güzel tesadüf Halit’e yeni bir fırsat verir, bir buz hokeyi takımı kuracaktır ama kimle?

Halit hiç bir zaman kolayı seçmemiştir hayatı boyunca. Takımı mahallenin delikanlılarından kurmaya karar verir. Buz hokeyinden habersiz olan gençlerden. Kardeşi ve arkadaşları için her zorluğa göğüs geren ekibin lideri, Yiğit “Hercai”, Yusuf “Arabulucu”, Oğuzhan “Becerikli”, Akif “Çocuk kalpli”, Mazlum ve mahallenin kötü adamı Sait’in naif oğlu Umut’tan.