Survivor’dan Ayrılan Hikmet İlk Kez Konuştu! Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?


Güncelleme: 30 Mayıs 2019 : 13:04
0

Yaşadığı talihsiz sakatlığın ardından Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasına veda etmek zorunda kalan Hikmet Tuğsuz Türkiye’ye dönmesinin ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Final yapmasına çok az bir süre kalan Tv8 ekranlarının eğlenceli yarışma programı Survivor Türkiye – Yunanistan’da adaya en son veda eden isim konuştu.

Dizinden yaşadığı sakatlığın ardından yarışmaya devam edemeyerek adadan ayrılmak zorunda kalan Survivor’ın iddialı yarışmacılarından Hikmet Tuğsuz yaşadıklarının ilk kez anlattı.

Survivor Hikmet, Türkiye’ye döndükten sonra ilk olarak Tv8’de yayınlanan Survivor Ekstra programına katıldı. Programa eğlenceli ve sürpriz bir giriş yapan Hikmet birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Survivor programında yaşadıklarını anlatan ünlü yarışmacı duygusal anlar da yaşadı.

Stüdyoya Sürprizle Geldi

Survivor Ekstra programının sunucusu Furkan Dede, canlı yayında yorumculardan Semih Öztürk ve Murat Özarı’yı sürpriz yaparak ilginç anlat yaşattı. Furkan Dede, “Şimdi size bir sürprizim var ama gözlerinizi kapayacaksınız. Aç diyene kadar açmayacaksınız ama.” dedi. Bunun üzerine canlı yayına Hikmet türkü söyleyerek girdi.

Programa sürpriz bir giriş yapan Hikmet Tuğsuz, Survivor yıldızlar takımına karşı yarışan arkadaşları hakkında yorumlarda bulundu. Sakatlığıyla ilgili konuşan Hikmet, “Her şeyde vardır bir hayır diyorum. Ameliyat olup hızlıca düzelmem lazım. Buraya gelince çok duygulandım. Survivor’a girdiğim ilk andan beri, ‘Şampiyon olmak değil, efsane olmak istiyorum’ diyordum. Şampiyonlar bir şekilde unutuluyor ama efsaneler unutulmuyor” dedi.

Kimi Desteklediğini Açıkladı

Hikmet’ten ayağının tozuyla bir itiraf da geldi. Survivor Yıldızlarına karşı yapılan mücadelede Yusuf’u tuttuğunu belirten Hikmet, “Benim en iyi olduğum oyunlardan biriydi oynadıkları. O atamadıkça ben çıldırdım onu tutuyordum. Yusuf atamadıkça kendimi yedim.” dedi.

Survivor Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında dünyaya geldi. 33 yaşındaki Hikmet akrep burcu.

Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun olarak eğitim hayatını tamamladı. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi. Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu.

Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.