Survivor Türkiye Yunanistan Karşı Yarışacak Eski Yarışmacılar Kim? Yarışmaya Kimler Katılıyor?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 15:50
0

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına katılan eski oyuncular Dominikte. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olduğu  Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasına yeni rötosyona girdi.  Reytinglerinin iyi olmasına rağmen reklam gelirlerini karşılayamaması Acun Ilıcalı bir yenilik yaparak eski oyuncuları Survivor’a götürdü.

Yarışmacılar arasında yer alan oyuncular kim? Daha önceki performansları nasıldı?  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan oyuncularına karşı performansları nasıl oldu?

İşte Yenilenen Survivor  Kadrosunda Kimler Var?

Tv8 ekranlarında yayınlanan 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan mücadelesine eski efsane hatta şampiyon olmuş oyuncuların katılacağı haberi herkesi heyecanlandırdı.  Acun Ilıcalı’nın açıklaması ile eski oyunculardan açıklamalar geldi. Yine de net olarak kadro açıklanmamıştı. Survivor All Star Dominik Adası’na geldi. Dün akşam yayınlanan bölümde 2019 Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmacıları, All Star ile karşılaştı.

Dört günlüğüne Survivor’da büyük ödül için yeniden yarışacak olan All Star takımı performansı nasıl olacak? Peki, Survivor’a yeniden katılacak olan eski yarışmacılar kimler oldu? İşte, o konu ile ilgili merak edilenler her şeyin cevabı haberimizde yer alıyor.

Acun Medya’nın yeni kararı ile Survivor  2019’a yeniden gidecek olan  eski yarışmacılar şampiyon olan Ogeday Girişken  ve Adem Kılıççı, Çağan Atakan Arslan, Damla Can, Hakan Hatipoğlu, Nagihan Karadere,

Yeniden Dominik Adası’na gidecek olan yarışmacılar, ödül için mücadele edecek. Yarışmacılar eski ve yeni takım olarak ikiye ayrılacak. Survivor’daki ödül ise İzmir’de güzel bir tatil olacağını açıklayan Acun Ilıcalı’ın ödülünü kim kazanacak?