Survivor Hakan Hatipoğlu Kimdir?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 15:11
0

Survivor Türkiye Yunanistan yarışmasına katılan eski oyuncular arasında yer alan eski yarışmacı Tv8 Panorama programı sunucusu Hakan Hatipoğlu performansı nasıl? Tv8 ekranlarında yayınlanan Panorama programının sunucu Hakan Hatipoğlu Dominikte. Acun Ilıcalı’nın yapımcısı olan Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmasına yeni rötosyona girdi.

Reytinglerinin iyi olmasına rağmen reklam gelirlerini karşılayamaması Acun Ilıcalı bir yenilik yaparak eski oyuncuları Survivor’a götürdü. Yarışmacılar arasında yer alan Hakan Hatipoğlu Kimdir?  Daha önceki performansı nasıldı?  Survivor 2019 Türkiye Yunanistan performansı nasıl?

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. İstanbul’da Burgazada’da büyüdü. Aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Yay burcu erkeği olan Hakan Hatipoğlu üniversiteyi bitirince reklam ajanslarında iş hayatına atıldı. Sonra da kendi adına bir reklam ajansı kurdu.

Hakan Hatipoğlu, Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamakta ve Milli takımda yer almaktadır. 2013 yılında Akdeniz Oyunları’nda Türkiye Sutopu Milli Takımı’nda yer ala yer aldı.2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Yok musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi.

2013 yılının Ekim ayında 31 Aralık 2013 gecesine kadar yayınlanan “Bir Milyon Kimin?” adlı bilgi yarışmasında sunuculuk yaptı. 2015 tarihinde TV8 ekranlarında başlayacak olan “Survivor All Star” yarışmasında yarıştı. Daha sonra TV8 ekranlarında Panorama programının sunuculuğunu yaptı.