Star TV’nin Yeni Günlük Dizisi Sevdim Seni Bir Kere Ne Zaman Başlıyor?


Güncelleme: 2 Eylül 2019 : 17:59
0

Yeni yayın sezonunda iddialı dizilerle izleyicileriyle buluşmaya hazırlanan Star tv’den büyük bir sürpriz. Star tv ekranlarında Eylül ayından itibaren yeni bir dizi başlayacak.

Yeni yayın döneminde Star tv’de günlük bir dizi yayınlanacak. Sevdim Seni Bir Kere isimli dizi Eylül ayı içerisinde yeni bölümleriyle diziseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Temmuz ayı içerisinde sete çıkan Sevdim Seni Bir Kere dizisi yeni sezonda Star ekranlarında görücüye çıkacak.

İşte Sevdim Seni Bir Kere Yayın Tarihi ve Saati

Haftaiçi her gün Star tv’de saat 15.30’da yayınlanması beklenen Sevdim Seni Bir Kere dizisi 9 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü ile yayınlanmaya başlayacak.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Focus Film’in üstlendiği diziye, ekranların ve tiyatronun başarılı oyuncuları eşlik ediyor. Sevdim Seni Bir Kere dizisinin çekimleri Ankara’da gerçekleştiriliyor.

Sevdim Seni Bir Kere dizisinin yönetmenliğini Bergüzar Demiroğlu ile Mihriban Şahin birlikte üstlenirken yapımcı koltuğunda ise Nilgün Sağyaşar oturmakta.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisinin Konusu Ne?

İzmir’den Ankara’ya üniversite okumaya gelen Aslım, daha ilk günden Ozan ile takışır. Ozan, asi ve öfkeli bir gençtir. Tecrübesiz ama inatçı Aslım ile aşkları ise bir o kadar fırtınalı ve tutkulu olur.

Gençlerimiz sadece aşkları ile sınanmaz. Onların karşılaşması aileler arasında yıllar önce kapatılan defterleri de açar.

Hırs, kibir, fedakarlık, sosyo ekonomik farklar, yalanlar ve geçmişten gelen sırlar hem iki gencin hem de ailelerin hayatlarını alt üst edecek, küllenen, üstü kapanan gerçekler birer birer ortaya çıkacak ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Sevdim Seni Bir Kere Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hafta içi her gün ekrana gelecek dizinin başrollerinde; Yağmur Çokgenç, Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler yer alıyor.

Deneyimli kadrosu ve heyecanlı hikayesi ile ekranların yeni tutkusu olmaya aday olan, Sevdim Seni Bir Kere, Eylül’de Star ekranlarında olacak.