Söz Dizisinden Büyük Sürpriz! Söz’ün Finalinde Hangi İsim Geri Dönüyor?


Güncelleme: 27 Mayıs 2019 : 11:38
0

Star tv ekranlarında her Pazartesi izleyici ile buluşan Söz dizisi 27 Mayıs Pazartesi günü televizyona veda ediyor.

Söz dizisinin 42. Bölümü 27 Mayıs Pazartesi saat 20.00’de yayınlanarak final yapacak.

TIMS&B Productions yapımcılığında hayata geçirilen Söz dizisinin başrollerinde Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal, Meriç Aral, Nihat Altınkaya, Sarp Akkaya, Görkem Sevindik, Melis Birkan, Eren Vurdem, Aytaç Şaşmaz gibi isimler yer alıyor.

Televizyon ekranlarına veda etmeye hazırlanan Star tv’nin asker dizisi Söz final bölümünde büyük bir sürprizle izleyicilerin karşısına çıkacak.

Diziye daha önce veda eden usta aktör final bölümü için Söz’e geri dönecek! İşte o isim…

Söz dizisinin 84. Bölümünde dizide Çolak karakterine hayat veren Serhat Kılıç son kez diziseverlerin karşısına çıkacak.

Diziye Veda Etmişti

Söz dizisinde canlandırdığı Çolak karakteri ile büyük beğeni kazanan usta aktör Serhat Kılıç, dizinin final bölümünde büyük bir sürprize imza atarak diziye geri döndü. Serhat Kılıç’ın hayat verdiği Çolak karakteri 42. Bölümde Söz dizisine veda etmişti.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı Söz dizisi, heyecan ve aksiyon dolu final bölümüyle 27 Mayıs Pazartesi akşamı Star tv ekranlarında son kez yayınlanacak.

Serhat Kılıç Kimdir?

Tam adı Mustafa Serhat Kılıç olan ünlü aktör, 8 Temmuz 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 44 yaşındaki Kılıç Yengeç burcu. Aslen Malatya’lı olan Serhat Kılıç, Ankara’da büyüdü.

1994 yılında kazandığı Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünü 1998 yılında bitirdi. 2005 yılında Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün de Reji üzerine master yaptı. Bu arada Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak ders vermeye başladı.

1992 yılından 2001 yılına kadar farklı tarihlerde radyo programcılığı yaptı. 1998 – 2007 yılları arasında Devlet Tiyatrosu oyuncusu olarak görev aldı. 2008 yılında görevinden istifa ederek İstanbul’a yerleşti.

1999-2000 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu’nda çalıştı.

2012 yılında Elif Neylan Levent ile birlikte Cats&Dogs adlı bir prodüksiyon şirketi kurmuştur.

TRT’de 2000 – 2007 yılları arasında Üstün Dökmen’in Mutluluğun Anahtarı Küçük Şeyler “dramatizasyonlarının hazırlanması ve canlandırılması”nı yaptı.

2009- 2010 yılları arasında Fox Tv’de yayınlanan “Uyanık Bar” isimli bir program yaptı, “Serji” karakteri ile sundu.

2010 yılında Zülfü Livaneli’nin ‘Veda’ filminde Atatürk’ün sağ kolu Salih Bozok’u canlandırdı.

2010 – 2011 yıllarında Turkmax’da yayınlanan “Heberler” adlı proğramda “Mehmet Ali Alabora, Levent Kazak, Mahir İpek ile birlikte” görev aldı. 2011 yılında ise Show Tv’de “Paranoyak” adında Tek kişilik show programı yaptı.

Serhat Kılıç, 2012 yılında TRT’de başlayan “Seksenler” dizisindeki “Ergun Plak” rolü ile geniş kitlelerce tanındı.