Söz 84. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Finalde Yavuz Ölüyor Mu?


Güncelleme: 21 Mayıs 2019 : 14:11
0

Star Tv’nin beğeniyle izlenen Söz dizisi Pazartesi akşamları izleyicilerine görsel bir şölen sunuyor. Gerilim aksiyon sahneleri ile sürükleyen dizi milli duygulara hitap ederek Türk halkının sempatisini kazandı. Yayın hayatına başladığı günden itibaren seyircinin ilgisini çeken ve reyting oranlarında ise yayınlandığı günün rakip dizileri arasından sıyrılarak zirveden yerini alan dizi sezona veda ediyor. Söz dizisinin sevilen karakteri Sarı komutan Yavuz ölüyor mu?

Ekranların en çok izlenen dizilerinden biri olan Söz dizisi nefes kesen bir bölüm ile ekranlara geldi. Söz son bölümde; Erdem’in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan’a ihtiyacı olan Tim, Dragan’ı vermemek için canla başla mücadele eder. Fakat yaralı halde iki ateş arasında kalan Dragan kendinde değildir. Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yol bulmak zorundadır.

Söz dizisi 83. Son bölümü ile ekrana geldi.Yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz. Peki Söz 84.yeni bölüm fragmanı  yayınlandı mı? Yavuz yaşıyor mu? Ancak henüz yeni fragman yayınlanmadı.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erdem’in üzerindeki patlayıcıyı etkisiz hale getirmek için Dragan’a ihtiyacı olan Tim, Dragan’ı vermemek için canla başla mücadele eder. Yavuz ve Tim, Erdem komutanlarının hayatını kurtarmak için başka bir yöntem ararlar.

Bu sırada vücudundaki  zehirle mücadele eden Dragan’ın Yavuz’un vücuduna enjekte ettiği zehir etkisini göstermeye başladı. Tim, Yavuz’un durumunu sonunda öğrenir panzehir için Dragan daha da önemli hala gelir. Tim Yavuz’un ölmemesi için birbirine söz veriyor. Ancak Yavuz bir anda yere yığılıyor. Tim başına toplanıyor ve ona kalp masajı yapıyorlar. Ama Yavuz yerde hareket etmeden yatıyor. Derya o anları kamera ile izliyor.  Yeni bölümde ise Söz dizisi finalinde Yavuz ölecek mi sorusunun cevabı aranıyor.