Son Dönemin Ünlü Şarkıcısı Yasak Elma’ya Konuk Oluyor! Yasak Elma İrem Kim? Zeynep Bastık Kimdir?


Güncelleme: 12 Şubat 2020 : 16:21
0

Fox tv ekranlarının beğenilen dizisi Yasak Elma’nın yeni bölümüne ünlü bir şarkıcı misafir olmaya hazırlanıyor.

Pazartesi akşamları Fox tv kanalında izleyici ile buluşan ve ilginç hikayesi ile dikkat çeken Yasak Elma dizisinden süprizlerle dolu bir bölüm daha geliyor!

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Talat Bulut, Nesrin Cevadzade gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisine ünlü şarkıcı Zeynep Bastık konuk oyuncu olarak katılıyor.

Yasak Elma İrem Kim?

Dizinin ilk sezonunda da rol alan Zeynep Bastık, Yasak Elma’nın yeni yayınlanacak bölümünde Yıldız’ın kuzeni İrem karakterine hayat verecek ve Yıldız’ın boşanma partisinde sahne alacak.

Zeynep Bastık Kimdir?

Zeynep Bastık 8 Temmuz 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Zeynep Bastık 1.65 metre boyunda, 53 kilo ve Yengeç burcudur. Zeynep Bastık, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır.

Bir dönem Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini de yapan Zeynep Bastık, Murat Dalkılıç’ın Lüzumsuz Savaş adlı şarkısına birlikte düet yapmış ve geniş kitlelerce tanınmıştır.

Zeynep Bastık, daha sonra kendi albümünden çıkış parçası olan Fırça şarkısı ile müzik dünyasına adım attı.

Adı Mutluluk ve Umuda Kelepçe Vurulmaz adlı dizilerde yer alarak oyunculuk kariyerine de adım atmış olan Zeynep Bastık, Fox Tv ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde İrem karakterini canlandırdı.

Zeynep Bastık’ın Rol Aldığı Projeler

2018 – Yasak Elma (İrem) (TV Dizisi)

2016 – Umuda Kelepçe Vurulmaz (Rüya) (TV Dizisi)

2015 – Adı Mutluluk (Gonca Gül Duran) (TV Dizisi)

Yasak Elma 68. Bölüm Özeti

Yıldız bir kez daha aldatılmayı kaldırmayarak ayrılmaya karar verirken Halit, Yıldız’ı eve döndürmenin çarelerini düşünür ve bu arada Leyla’dan uzaklaşır. Leyla, Halit’in peşini bırakmamakta kararlıdır. Şahika, Leyla’ya Halit’i kazanabilmesi için akıl verir. Yıldız’ın yalnız kalmasını fırsat bilen Nadir’in ise bambaşka planları vardır.

Yasak Elma dizisinin 69. yeni bölümü 17 Şubat Pazartesi günü saat 20.00’de Fox tv’de izleyici ile buluşacak.