Şimdi Afili Aşk Zamanı! Afili Aşk Dizisinde Kim Kimdir? Afili Aşk Hangi Kanalda?


Güncelleme: 12 Haziran 2019 : 17:25
0

Yaz ekranının iddialı dizileri arasında yerini şimdiden alan Afili Aşk dizisi ilk bölümüyle izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’u buluşturan romantik komedi dizisi Afili Aşk’ın ilk bölümü 12 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Afili Aşk dizisi ilk bölümü ile saat 20.00’de ekranlara gelecek.

Afili Aşk Dizisi Künye

ARC Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Afili Aşk dizisinin senaryosunu Barış Erdoğan, İlker Arslan, Okşan Tavaslıoğlu ve Kübra Sülün birlikte kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli otururken, yapımcılığını ise Fatih Ener Ömeroğlu üstlenmekte.

Afili Aşk Dizisi Oyuncu Kadrosu

Afili Aşk dizisinin başrollerinde Burcu Özberk (Ayşe Yılmaz), Çağlar Ertuğrul (Kerem Yiğiter), Altan Erkekli (Muhsin Yiğiter), Asena Tuğal (Hülya), Yılmaz Kunt (Berk), Taner Rumeli (Rıza), Uğur Uzunel (Erkut), Benian Dönmez (Melehat), Serkay Tütüncü (Sertaç Çekerek), Güzide Arslan (Gonca Durmaz), Neşe Baykent (Yelda Yiğiter), Zeynep Tuğçe Bayat (Ayça), Umutcan Ütebay (Sabri) Ozan Dağgez (Samet) rol alıyor.

Afili Aşk Dizisinin Konusu Ne?

İstanbul’un eski tekstilcilerinden olan varlıklı iş insanı Muhsin Yiğiter’in (Altan Erkekli) iki oğlu vardır. Büyük oğlu Samet (Ozan Dağgez), Muhsin beyin ilk kurduğu tekstil atölyesinden sorumludur. Küçük oğlu Kerem (Çağlar Ertuğrul) ise, girişimci zekasıyla aile şirketini internetten alışveriş sektörünün lideri haline getirmiştir. Ancak çapkın Kerem, yine de babasının gözüne girememiştir. Muhsin Bey ve eşi Yelda hanım, Boğaz sırtlarındaki köşklerinde zengin bir hayat sürmekte; Samet, eşi Hülya (Asena Tuğal) ve Kerem de onlarla birlikte yaşamaktadır.

Ailenin eski tekstil atölyesinde çalışan Ayşe Özkayalı (Burcu Özberk) ise, iki abisi, annesi Melahat (Benian Dönmez), yengesi Nazmiye (Beril Pozam) ve küçük yeğeniyle birlikte yaşamaktadır. Büyük abisi Rıza (Taner Rumeli) mahalledeki kahveyi işletmekte ve küçük abi Erkut (Uğur Uzunel) ise Ayşe’nin maaşıyla geçinmektedir. Abilerinin baskısı altında sıkıcı, tatsız bir hayat yaşayan Ayşe ile Kerem’in yolları kaderin garip bir cilvesiyle kesişecektir. İşte o andan itibaren hem iki gencin hem de aralarında sınıf farkı olan bu iki ailenin yaşamı geri döndürülemeyecek şekilde değişecektir.

Burcu Özberk Kimdir?

Ekranların aranılan genç yüzlerinden olan Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. 29 yaşındaki oyuncunun boyu 1,69. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünde mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

2015 yılında Güneşin Kızları dizisinde canlandırdığı Nazlı Yılmaz karakteri ile üne kavuştu.

Burcu Özberk Rol Aldığı Diziler

Güneşin Kızları
Muhteşem Yüzyıl
Şahane Damat
Badem Şekeri
Badem Şekeri 2
Badem Şekeri 3
Aslan Ailem
Direniş Karatay

Çağlar Ertuğrul Kimdir?

Genç yaşta rol aldığı dizi ve sinema filmleriyle büyük başarı kazanan oyuncu Çağlar Ertuğrul, 5 Kasım 1987 yılında İzmir’de dünyaya geldi. Akrep burcu olan aktör 1,87 boyunda ve 81 kilo. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır.

Rol Aldığı Diziler?

Çağlar Ertuğrul, Benim İçin Üzülme, Medcezir, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler, Fazilet Hanım ve Kızları gibi dizilerde boy gösterdi.

Rol Aldığı Filmler

Dağ ve Dağ 2 filmleri, Bana Masal Anlatma ve Biz Size Döneriz sinema filmlerinde de rol alarak kariyerinde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyor.