Sıfır Bir Final Yaptı! Sokağın Çocukları Geliyor! BluTV’den Yeni Adana Dizisi


Güncelleme: 13 Haziran 2019 : 12:11
0

İnternet üzerinden dizi izleme platformu olan Blutv’de yayınlanan Sıfır Bir dizisi 12 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümü ile izleyicilerine veda etti.

İlk iki sezonu Youtube üzerinden ücretsiz yayınlanan ve gördüğü büyük ilgi üzerine Blutv platformuna transfer olan Sıfır Bir dizisi 6. Sezonun 6. Bölümü ile final yaptı!

Başrollerinde Savaş Satış, Onur Akbay, Burak Şahin, Bertan Uçar ve Gökhan Diğicibaşı’nın yer aldığı Sıfır Bir dizisi heyecanlı bir final bölümüyle izleyicilerine veda etti.

Sinema Filmi Mi Geliyor?

Yönetmenliğini dizide de avukat rolünü hayat veren Kadri Beran Taşkın’ın üstlendiği Sıfır Bir dizisinin finalinin sinema perdesinde yapılacağı da gelen iddialar arasında. Geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncu Savaş Satış ile birlikte verdikleri bir röportajda yönetmen Kadri Beran Taşkın sinema filmi projeleri olduğunu açıklamıştı.

Bakalım küçük bir bütçeyle çekilmeye başlayıp dizi dünyasının en çok konuşulan işleri arasına girmeyi başaran Sıfır Bir dizisi beyaz perdeye taşınacak mı?

Sokağın Çocukları Geliyor!

Öte yandan Sıfır Bir’in final bölümünün yayınlandığı gün Blutv yeni dizisinin duyurusunu izleyicilerine yaptı.

Sokağın çocukları dizisinde hangi isimler yer alacak? Sokağın Çocukları Ne Zaman Başlayacak? Sokağın Çocukları Nerede Çekilecek?

Sokağın Çocukları adındaki projenin yine Kadri Beran Taşkın yönetmenliğine çekilmesi ve Adana sokaklarında geçmesi bekleniyor.

Ne Zaman Başlayacak?

Sıfır Bir dizisinde rol alan karakterlerle mi yoksa yeni isimlerle mi Sokağın Çocukları dizisi hayata geçirilecek?

Sokağın Çocukları dizisinin çekimlerinin ne zaman başlayacağı ve ne zaman yayınlanacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kadri Beran Taşkın Kimdir?

Sıfır Bir dizisinin yönetmeni Kadri Beran Taşkın 1986 yılının Kasım ayında Diyarbakır’da dünyaya geldi. 12 yaşındayken ailesiyle birlikte Adana’ya taşındı. Lise öğrenimini burada tamamladıktan sonra üniversite için Eskişehir’e giderek Sinema Televizyon eğitimi aldı.

Sonrasında İstanbul’da birçok dizi ve klip setinde çalışarak kendini geliştirerek, yaşadığı şehri anlatan, özgün bir hikaye çekmek için Adana’ya geri döndü.

Sıfır Bir adlı internet dizi projesinin altı sezon boyunca yönetmenliğini yaptı. Dizide ayrıca avukat Kenan rolüyle oyuncu olarak da yer aldı.