Sıfır Bir Dizisinden EDHO’ya Sürpriz Transfer! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak Kim?


Güncelleme: 28 Kasım 2019 : 12:29
0

Atv ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a sürpriz bir karakter dahil oldu.

Salı akşamları atv ekranlarında izleyici ile buluşan ve üçüncü sezonu ile reyting listelerinde üst sıralarda ye almaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine hangi ünlü oyuncu katıldı?

Başrollerinde Oktay Kaynar, Ozan Akbaba, Selda Alkor ve Naz Elmas gibi isimlerin yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Murat Özben dahil oldu.

Ünlü oyuncu Murat Özben, Blutv’de yayınlanan Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana dizisinde canlandırdığı Yahya karakteri ile geniş kitlelerce tanınmıştı.

Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana’dan yine suç dünyasını anlatan bir dizi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a transfer olan Murat Özben yeni rolü ile diziseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Aynı zamanda İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusu olan Murat Özben Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Şafak karakterine hayat verecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rolü ile ilgili konuşan Özben, “Oyunculuk kariyerimde önemli bir aşamada olduğumun farkındayım. Bu farkındalığı Şafak karakterine de anlatmaya çalışıyorum. Oyuncu oynadığı karakteri ikna edebiliyorsa başarı mutlaktır. Edho’nun başarısına layık olmaya çalışıyorum” dedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Şafak Kim?

Altan’ın istihbarat başkanı olmasında Ünal Kaplan’ın büyük etkisi oldu. Çıkar çatışmasına giren Altan ile Hızır karşı karşıya gelir.

İlk başta polis ve adliyenin gücünü kullanan Altan, Hızır’ı ortadan kaldırmaya çalıştı. Avukat Damla ve temas halinde olduğu adamları sayesinde Ankara’ya yaptığı baskı sonucu Altan’ı denetlemeye Cengiz’i getirir. Ancak Cengiz’in Altan’ın adamı olduğu ortaya çıkar.

Hızır ve Damla ilk başta Altan’ın görevden alınmasına sevinir. Fakat Azrail’in adamı olan ve kendilerine Sınırsızlar diyen ekibin başına getirilen Altan ölüm dağıtmaya başlar. Bunu Şafak ve adamları sayesinde yapacaktır.

Murat Özben Kimdir?

Murat Özben 1 Ocak 1976 yılında Adana’da dünyaya geldi. 43 yaşındaki ünlü oyuncu Oğlak burcu. Özben, 80 kilo ve 176 cm uzunluğunda.

İlk ve ortaöğreniminin ardından Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitim gördü. Halen İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda görev yapmaktadır.

Rol Aldığı Yapımlar

2018 – Sıfır Bir – Bir Zamanlar Adana
2018 – Bir Zamanlar Çukurova
2016 – Arka Sokaklar
2011 – Şefkat Tepe (Rıza)
2009 – Hanımın Çiftliği (Jandarma Astsubayı)
2007 – Tek Türkiye (Bedih)
2010 – Etki (İş Adamı)