Show TV’nin Çok İzlenen Hangi Programı Geri Dönüyor?


Güncelleme: 4 Temmuz 2019 : 10:20
0

Show tv ekranlarında uzun süre yayınlanan ve ekranlara veda eden program geri dönüyor!

Show tv’de yaz ekranında yeni bir program daha izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Show ekranlarında uzun süre yayınlanan magazin ve eğlence programı Hey Canlı geri dönüyor!

Hey Canlı Hangi Gün Yayınlanacak?

Bir dönemin en çok izlenen magazin programlarından olan Hey Canlı Cuma akşamları Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Hey Canlı’nın Sunucusu Kim?

Hey Canlı programı yeni bölümleriyle her Cuma saat 23.30’da Show tv ekranlarında yayınlanacak. Programın sunuculuğunu ise ünlü manken ve sunucu Elif Ece Uzun üstlenicek.

Rengarenk görüntülerle, olay yaratacak röportajlarla, ünlülere dair çok özel haberlerle bu yaz Hey Canlı, Show TV ekranına dönüyor. Kaliteden ödün vermeyen, söylenmeyeni söyleyen, renkli dünyanın nabzını tutan magazin efsanesi Hey Canlı, yeniden başlıyor.

Elif Ece Uzun Kimdir?

Elif Ece Uzun, 1984 yılında Adapazarı’nda dünyaya geldi. Aslen Rizeli. İlkokul ve ortaokulun bir kısmını Adapazarı’nda, bir kısmını ise İzmit’te tamamladı. Sonra ailesiyle beraber Antalya’ya yerleşti. Turizm otelcilik lisesinde okurken bir yandan da yerel televizyonlarda programlar yaptı.

Kariyerine 15 yaşında başlamış ve mesleğe ilk adımını bir model yarışmasına katılarak attı. Bir dönem hobi olarak yaptığı modellik mesleğini okulu bitince 2004 yılında profesyonel olarak yapmaya başladı ve İstanbul’a yerleşti.

Elif Ece Uzun 2003 yılında bir yıl boyunca İletişim Sanatları Akademisi’nde, iletişim sanatları üzerine eğitim aldı. Serap Ezgi, Levent Bitecik ve Gökhan Telkenar gibi hocalardan ders aldığı süreç biter bitmez Şafak Sezer ile Star TV’de bir show programı sunmaya başladı.

Sonra Kanal 1’de Necmi Yapıcı ile şaka ve eğlence programı sundu. Çarkıfelek programında Mehmet Ali Erbil’e eşlik etti. 2010 yılında Atv’de Klip TV adlı programı sundu.

Sinan Çetin’in okulu Plato’da oyunculuk eğitimi aldı. Kanal D ekranlarında yer alan Aşk Her Yaşta dizisinde rol aldı. 2013 yılında Vahide Gördüm’ün okulu olan akademi 35,5 da 1 yıl tiyatro eğitimi aldı.

Tam bir seyahat tutkunu olduğunu söyleyen ünlü manken son yaptığı seyahatler ile dünyanın 3’te ikisini gördü.