Sevilen Diziden Şok Haber! Her Yerde Sen Dizisi Final Yapıyor! Her Yerde Sen Ne Zaman Bitiyor?


Güncelleme: 6 Kasım 2019 : 12:33
0

Fox ekranlarında yayınlanan Aybüke Pusat ile Furkan Andıç’ın başrolleri paylaştığı sevilen dizi Her Yerde Sen’den kötü haber!

Fox tv kanalında Cumartesi akşamları izleyici ile buluşan Her Yerde Sen dizisi final yapıyor!

Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Beste Kökdemir, Ali Yağcı gibi isimlerin rol aldığı Her Yerde Sen dizisi üç hafta sonra yayınlanacak 23. Bölümü ile ekranlara veda edecek.

Yayın Günü Değişmişti

Karga Seven Pictures prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Her Yerde Sen dizisi yaz dizisi olarak yayın hayatına başlamış ve yeni sezonda da ekran macerasını sürdürmüştü. Ancak dizinin son haftalarda düşen reytingleri nedeniyle yayın günü değiştirilmişti. Cuma akşamları Fox tv’de yayınlanan Her Yerde Sen dizisi ani bir değişiklikler Cumartesi gününe kaydırılmıştı.

Son olarak 20. Bölümü ile geçtiğimiz Cumartesi izleyici ile buluşan Her Yerde Sen dizisi üç hafta sonra yayınlanacak 23. Bölüm ile final yapacak!

Dizinin yapımcısının tüm ekibe mesaj atarak alınan kararı bildirdiği öğrenildi.

Her Yerde Sen dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar yer alırken senaryo yazarlıklarını ise Deniz Yeşilgün ve Esra Çetek Yılmazer üstlenmekteydi.

En İyi Dizi Ödülü Aldı

Dizi dün akşam düzenlenen Magazin Gazetecileri Derneği Altın Objektif Ödül Töreni’nde de “En İyi Romantik Komedi Dizi Ödülü”nün de sahibi olmuştu.

Her Yerde Sen Dizisinin Konusu Ne?

Aynı evde yaşamak zorunda kalan keçiler gibi inatçı Kerem ile Selin’in karşı koyamadıkları aşk hikâyeleri Her Yerde Sen dizisinde anlatılıyor. Bu iki keçiden birinin çalıştığı şirkete diğeri de yönetici olarak atanınca durumlar işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Fox tv’nin iddialı yapımlarından olan Her Yerde Sen dizisinin sloganı ise şöyle; “Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir…”

Her Yerde Sen Oyuncu Kadrosu

Dizinin başrollerinde yer alan genç oyuncular Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın yanı sıra Beste Kökdemir, Binnur Şerbetçioğlu, Ali Yağcı, Ayşe Tunaboylu, Aslıhan Malbora, Aziz Caner, Ali Gözüşirin, Barış Yıldız, Ali Barkın, Deniz Işın ve Cem Cücenoğlu yer alıyor.