Sevgili Geçmiş Selim Malik Kimdir? Seçkin Özdemir Kim?


Güncelleme: 26 Eylül 2019 : 13:41
0

Yakında Star tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Sevgili Geçmiş dizisi geniş oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Başrollerinde Sevda Erginci, Emre Kınay, Ece Uslu gibi isimlerin yer aldığı Sevgili Geçmiş dizisinde bir süredir ekranlardan uzak kalan yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir de yer alıyor.

Televizyon dizilerinin aranılan isimlerinden olan Seçkin Özdemir, Sevgili Geçmiş dizisinde Sinan Malik karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Sevgili Geçmiş Sinan Malik Kimdir?

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” de Seçkin Özdemir “Sinan Malik” karakterini canlandıracak.

Hayatı zorluklar içinde geçen Sinan Malik (Seçkin Özdemir), yıllar sonra babasının yaşadığı kasabaya geri döner. İpek’e olan imkansız aşkı onu bambaşka bir yöne savuracaktır.

Seçkin Özdemir Kim?

Seçki Özdemir 25 Ağustos 1981 yılında dünyaya geldi. 38 yaşındaki oyuncu Başak burcu.

İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Seçkin Özdemir üniversite eğitimini ise Kocaeli Üniversitesi İktisat bölümünde tamamladı. Özdemir Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde aldığı oyunculuk eğitiminin ardından, “Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde tiyatro eğitimi almıştır.

2008 yılında Yaban Gülü dizisiyle kariyerine adım atan Seçkin Özdemir daha sonra 2012 yılında yayınlanan Al Yazmalım dizisindeki İlyas karakteriyle ünlenmiştir. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan’ın sevgilisi Leo Karakterini canlandırmıştır.

Hangi Dizilerde Rol Aldı?

2008 – Yaban Gülü Burak
2011 – 2012 Al Yazmalım İlyas Avcı
2012 – Muhteşem Yüzyıl Leo
2013 – 2014 Bir Aşk Hikayesi Korkut Ali
2014 Günahkar Ali Yusuf Tan
2015 – Racon Ailem İçin Adnan Korhan
2015 – 2016 Acı Aşk Bulut Ocak
2016 – 2017 Kiralık Aşk Pamir Marden
2017 – Ateş Böceği Barış Buka
2018 – Tehlikeli Karım Alper Boztepe

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu

Star tv ekranlarında yayınlanacak Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk yer almakta.

Sevgili Geçmiş Dizisi Künye

Süreç Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen dizinin yapımcısı Ali Gündoğdu. Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu Sevgili Geçmiş dizisinin senaryo yazarlığını ise Funda Alp üstlenmekte.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çekimleri kısa bir süre önce başlayan Sevgili Geçmiş dizisi İzmir’de çekiliyor. Dizinin Ekim ayı içerisinde Star tv ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Dizinin hangi gün yayınlanacağı ve başlama tarihi henüz açıklanmadı.