Sevgili Geçmiş Dizisinde Flaş Değişiklik! Sevgili Geçmiş’in Yeni Bölümünde Neler Olacak?


Güncelleme: 29 Kasım 2019 : 16:46
0

Star tv ekranlarında yayınlanan ve ilginç senaryosuyla dikkat çeken Sevgili Geçmiş dizisinde şok bir değişiklik yaşandı.

Cuma akşamları Star tv’de izleyici ile buluşan Sevgili Geçmiş dizisinde neler oluyor?

Tv100’ün haberine göre, başrollerinde Ece Uslu, Sevda Erginci, Emre Kınay gibi isimlerin yer aldığı Sevgili Geçmiş dizisinin yönetmeni değişti.

Dizisinin geçtiğimiz haftalarda da senaristi değişmişti. Sevgili Geçmiş dizisinin senaryosunu yazan Funda Alp ekipten ayrılmış yerine ise Gül Abus gelmişti.

Şimdi de dizinin yönetmen koltuğunda değişikliğe gidildi. Daha önce Aydın Bulut’un oturduğu yönetmen koltuğu artık Osman Kaya’ya emanet.

Bakalım, Sevgili Geçmiş dizisinde yapılan bu değişiklikler dizinin reyting listelerinde üst sıralara çıkmasını sağlayabilecek mi?

Sevgili Geçmiş dizisinin 6. Bölümü 29 Kasım Cuma günü saat 20.00’de Star tv’de…

Sevgili Geçmiş 5. Bölüm Özeti

Cemal sonunda Cahide’yi bulmuştur. Cahide, Cemal’den kızlarının yerini öğrenmek ister ama Cemal söylemez. Azra, başka kimsenin canı yanmasın diye Okan’ın yanında kalmaya karar verir. İpek ve Deren ona ulaşsa da Azra’yı geri dönmeye ikna edemezler.

Cemal’den kızlarının yerini öğrenemeyen Cahide, yanında kaldığı Afet’ten yardım ister. Afet, Cahide’nin İpek’in gerçek annesi olduğunu öğrenince onu Güneşlibahçe’den uzaklaştırmanın yollarını arar.

Cemal, Cahide’nin karşısına çıkar. Onu kızlarına götürmek istediğini söyler ancak daha önce bilmesi gereken bir şey vardır. Öğrendiği şey Cahide’yi perişan eder.

Sevgili Geçmiş 6. Bölümde Neler Olacak?

Cahide sonunda kızlarına kavuşuyor. Cahide sonunda kızlarına kavuşmuştur ancak kızlarının onu kabul etmesi o kadar da kolay olmayacaktır. Üstelik, eşini öldürmediğini, gerçek katilin Cemal olduğunu da itiraf edemez. Çünkü Cemal onu tehdit etmektedir.

İpek ve Deren hayatlarına dahil olan annelerine nasıl davranacaklarını bilemezken Çilem tavrını belirlemiştir: Cahide’yi hayatı boyunca annesi olarak kabul etmeyecektir.

Cahide, Cemal’den kurtulmanın bir yolunu bulmuştur. Eski bir mahkûm olan arkadaşından bu konuda yardım ister. Ancak hesaba katmadığı bir şey vardır.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu

Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk yer almakta.