Sevgili Geçmiş Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Sevgili Geçmiş Dizisi Konusu Ne? Sevgili Geçmiş Oyuncu Kadrosu


Güncelleme: 24 Eylül 2019 : 17:23
0

Yeni yayın döneminde Star tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Sevgili Geçmiş dizisinin detayları belli olmaya başladı.

Başrollerinde Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir ve Burak Yamantürk gibi isimlerin yer aldığı Sevgili Geçmiş dizisi geniş oyuncu kadrosu ve ilginç senaryosu ile şimdiden dikkatleri üzerine toplamaya başladı.

Sevgili Geçmiş Dizisinin Konusu Ne?

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Sevgili Geçmiş Dizisi Oyuncu Kadrosu

Star tv ekranlarında yayınlanacak Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncu kadrosunda; Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Melis Sezen, Burak Yamantürk, Özge Özacar, Burak Çelik, Elifcan Ongurlar ve Melih Selçuk yer almakta.

Sevgili Geçmiş Dizisi Künye

Süreç Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen dizinin yapımcısı Ali Gündoğdu. Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu Sevgili Geçmiş dizisinin senaryo yazarlığını ise Funda Alp üstlenmekte.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Çekimleri kısa bir süre önce başlayan Sevgili Geçmiş dizisi İzmir’de çekiliyor. Dizinin Ekim ayı içerisinde Star tv ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Dizinin hangi gün yayınlanacağı ve başlama tarihi henüz açıklanmadı.

Cannes’da Fuara Katılacak!

Sevgili Geçmiş” 14 – 17 Ekim 2019 tarihlerinde Cannes’te düzenlenecek, MIPCOM 2019 fuarında yerini alacak.

Sevda Erginci Kimdir?

Sevda Erginci, 3 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 26 yaşındaki genç oyuncu Terazi burcu. 1,65 boyundaki Erginci 50 kilo.

15 yaşından itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen Sevda Erginci’nin tiyatro ile ilk buluşması Semaver Kumpanya’da çocuk tiyatrosunda “Paki ve Sevgi Çiçekleri” oyunu ile olmuştur.

2012 yılında Özgü Namal ve Ozan Güven’in başrolünü oynadığı Koyu Kırmızı adlı dizi ile televizyon dünyasına adım atan Sevda Erginci, aynı yıl Osmanlı Devletinin son yıllarını konu alan Veda adlı dizide Lamia karakterini canlandırmıştır.

Sevda Erginci daha sonra Hayat Bazen Tatlıdır, Karagül ve Ver Elini Aşk dizilerinde rol almıştır. Karagül dizisindeki rolü ile geniş kitlelerce tanındı.

Son olarak FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterine hayat verdi.