Sevgili Geçmiş Deren Kutlu Kimdir? Melis Sezen Kimdir? Melis Sezen Kaç Yaşında?


Güncelleme: 25 Ekim 2019 : 23:33
0

Star tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Sevgili Geçmiş dizisi geniş oyuncu kadrosu ile de dikkat çekiyor.

Başrollerinde Ece Uslu, Emre Kınay, Sevda Erginci, Seçkin Özdemir, Burak Yamantürk gibi isimlerin yer aldığı Sevgili Geçmiş dizisinde Deren Kutlu karakterine hayat veren Melis Sezen de adından söz ettirecek isimlerden biri olmaya aday.

Sevgili Geçmiş Deren Kutlu Kim?

Deren, çok akıllı, disiplinli ve çalışkandır. Zengin bir ailede üst sınıf alışkanlıklarıyla büyüdüğünden, modern, kültürlü, nazik biridir. Tıp fakültesinden çok iyi dereceyle mezun olmuştur.

Güzeldir, bakımlıdır ama kendisini göstermesini pek bilmez. Hiç aşık olmamıştır. Ta ki Kenan ile tanışana kadar. Karşılaştıkları andan itibaren birbirinden etkilenirler.

Melis Sezen Kimdir?

Leke dizisinin başrol oyuncusu Melis Sezen 2 Aralık 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 1,69 boyunda ve 54 kilo olan genç oyuncu Yay burcu.

Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamlayan Melis Sezen ilk ekran macerasını Hayat Bazen Tatlıdır dizisiyle yaşadı.

Tolgahan Sayışman, Hande Erçel ve Berk Hakman’Iın başrollerini paylaştığı Siyah İnci dizisinde Ebru karakterine hayat verdi.

Ayrıca Tilki Yuvası, Şampiyon ve Dünya Hali filmlerinde rol aldı. Dünya Hali’nde şarkıcı Murat Dalkılıç’la başrolü üstlendi

Melis Sezen’in Rol Aldığı Diziler

2019 – Leke (Yasemin)
2017 – Siyah İnci (Ebru)
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Asya)

Rol Aldığı Sinema Filmleri Neler?

2019 – Mucize 2
2018 – Şampiyon (Esra)
2018 – Tilki Yuvası
2018 – Dünya Hali

Sevgili Geçmiş Dizisinin Konusu Ne?

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.

Sevgili Geçmiş Dizisi Künye

Süreç Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen dizinin yapımcısı Ali Gündoğdu. Yönetmen koltuğunda Aydın Bulut’un oturduğu Sevgili Geçmiş dizisinin senaryo yazarlığını ise Funda Alp üstlenmekte.