Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz Kim? Özge Özacar Kimdir? Özge Özacar Kaç Yaşında?


Güncelleme: 31 Ekim 2019 : 10:58
0

Ekranlara büyük bir hızla giriş yapan Sevgili Geçmiş dizisi oyuncularıyla da adından söz ettiriyor.

Başrollerinde Ece Uslu, Sevda Erginci, Emre Kınay, Seçkin Özdemir, Burak Yamantürk ve Melis Sezen gibi isimlerin yer aldığı Sevgili Geçmiş dizisi Star tv ekranlarında izleyici ile buluştu.

İlk bölümün yayınlanmasının ardından dizide rol alan genç isimlerde dikkat çekmeye başladı. Onlardan birisi de dizide Azra Yılmaz karakterine hayat veren genç oyuncu Özge Özacar.

Özge Özacar Kimdir?

Özge Özacar 20 Kasım 1993 tarihinde dünyaya geldi. 26 yaşındaki genç oyuncu Akrep burcu. 1.64 Boyunda, 54 kilo olan Özge Özacar mavi gözlü.

Özge Özacar, televizyon dünyasına Star tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Dilan Çiçek Deniz, Bensu Soral, Burak Deniz ve Melisa Şenolsun’un yer aldığı Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle adım attı.

Daha sonra Oyunbozan dizisinde yer alan Özacar son olarak Trt ekranlarında yayınlanan başrolü Mehmet Ozan Dolunay, İsmail Ege Şaşmaz, Doğan Akdoğan ve Bahar Şahin’in paylaştığı Lise Devriyesi dizisinde Meltem karakterine hayat verdi.

Sevgili Geçmiş Azra Yılmaz Kim?

Üç kız kardeşin kız kardeş olmayanıdır Azra…Bir barda şarkı söyleyerek para kazanır. Bir albüm yapmak en büyük tutkusudur. Onu bilenler Azra’yı karşılarına almayı pek tercih etmezler; bilirler ki Azra arızadır. Üç kız kardeşin en küçüğü olan Çilem’le aynı yurtta büyümüştür.

Güneşli Bahçe’ye geldikten sonra ilk karşılaştığı kişi olan Mahir onun dikkatini çeker fakat Mahir’in aslında çocukluğundan bu yana İpek’e aşık olduğunu anlaması çok uzun sürmez.

Sevgili Geçmiş Dizisinin Konusu Ne?

Birbirinden habersiz üç kardeşin etkileyici ve sürükleyici hikayesini anlatan “Sevgili Geçmiş” üç kadının gerçeklere giden yolda karşılarına çıkan zorlukları konu ediniyor.

Birbirinden habersiz büyümüş üç kız kardeş bir gün gizemli bir mektup alırlar ve aralarından birinin düğününde buluşurlar. Ama düğün gecesi kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun içinde bulacaklardır. Biri müzisyen, diğeri doktor, bir diğeri ise uçsuz bucaksız üzüm bağlarının sahibi olan üç kardeş o geceden sonra Ege’nin güzel kasabası Güneşli Bahçe’den çıkamazlar ve birlikte yaşamaya mecbur kalırlar. Bir kriz durumunda oluşan bu mecburiyet hali zamanla yerini kardeşliği, arkadaşlığı ve dayanışmayı keşfetme macerasına bırakır.