Seren Şirince Bir Aile Hikayesi’nden Ayrılıyor!


Güncelleme: 18 Mayıs 2019 : 21:53
0
Seren Şirince

FOX ekranlarında izleyicisiyle buluşan, Medyapım’ın yapımcılığını, Deniz Madanoğlu’nun senaryosunu üstlendiği, başrollerini Celil Nalçakan, Songül Öden, Olgun Toker, Birkan Sokullu, İrem Sak ve Alper Saldıran gibi isimlerin paylaştığı sevilen dizi Bir Aile Hikayesi’nde bir ayrılık yaşanacak.

Bir Aile Hikayesi Genel Konusu Ne?

Aynı gün otuz beşine basan dört insan… Dördü de hayatlarının en önemli gününü yaşamak üzere…

Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Bu beş insanın başına ne gelirse gelsin, onların bildikleri bir şey var; Dünyayı güzellik kurtaracak, bir insanı sevmekle başlayacak her şey.

Bir Aile Hikayesi Seren Şirince (Derya) Kimdir? Rol Aldığı Diziler!

1 Ocak 1991 İzmir doğumlu olan Seren Şirince, İzmir Han Tiyatrosu mezunudur. Bu güne kadar rol aldığı diziler Aşk Emek İster, Araf Zamanı, İlişki Durumu Karışık, İlişki Durumu Evli ve Seven Ne Yapmaz olmuştur. Oyuncu diziden 12.bölüm itibariyle Ayrılıyor.