Sen Anlat Karadeniz Nefes Ölecek Mi? Yeni Sezonda Sen Anlat Karadeniz Nefes Devam Edecek Mi?


Güncelleme: 26 Mayıs 2019 : 16:59
0

Atv ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen ünlü tüm dünyayı saran reyting rekortmeni dizi Sen Anlat Karadeniz 3. Sezonuna da devam etme kararı aldı. 2. Sezonun son çeyreğinde diziye katılan yeni oyuncularla rötasyona girdi.

Diziye yeni katılan oyuncularla kadroyu güçlendiren dizinin yeni sezonda Nefes karakteri ile devam edecek mi? Sezon finalinde Genco’nun kaçırdığı Nefes’in dış gebelik yaptığını haberi ile Kaleliler yıkılıyor.  Sezon finalinde Nefes’in ölüm ile burun buruna kalması izleyiciyi meraklandırdı.

İzleyici merakla bekliyor Nefessiz Kalmayalım kampanyasından sonra yapımcı sezon sonuna kadar Nefes ile devam etme kararı almıştı. Şimdi sezon finali ise ortalığı karıştırdı. Şimdi ünlü dünyayı saran dizinin baş rol oyuncusu İrem Helvacıoğlu dizinin 3. Sezonunda da yer alacak mı? Bu sorunun cevabı merakla bekleniyor?

Sen Anlat Karadeniz İrem Helvacıoğlu Diziye Devam Edecek Mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisi önümüzdeki 3. sezonuyla ekranlara gelecek. Usta yapımcı Osman Sınav imzalı dizide İrem Helvacıoğlu’nun sözleşmesinin yenileyip yenilenmeyeceği de merak konusuydu.  Net bir açıklama olmasa da dizinin yapımcısından İrem Helvacıoğlu diziye devam edecek mi?  Dizi cephesinden gelen son haberlere göre yeni bir değişiklik olmazsa İrem Helvacıoğlu yeni sezonda da projede başrol oynamaya devam edecek.