Sen Anlat Karadeniz Dizisine Üç Yeni İsim Katıldı!


Güncelleme: 16 Ağustos 2019 : 21:46
0

Atv’nin reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezon hazırlıkları tam gaz devam ediyor.

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezon çekimleri Trabzon’da başladı. Yeni yayın döneminde de iddiasını sürdürmek isteyen diziye üç yeni isim katıldı.

Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda Ali Ersan Duru, Sinem Reyhan Kıroğlu ve Beran Soysal izleyici karşısına çıkacak.

Kadrosunu genişleterek yoluna devam eden Sen Anlat Karadeniz’in yeni sezonunda izleyicileri neler bekliyor? Sen Anlat Karadeniz’in yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Atv ekranlarında Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yayın tarihi henüz belli olmadı.

Ali Ersan Duru Kim?

Ali Ersan Duru 19 Eylül 1984 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki aktör Başak burcu. Ali Ersan Duru’nun 4 kardeşi var. Babası Ankaralı, annesi ise Karadenizli olan genç oyuncu, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı.

Eskişehir, Osmangazi Üniversitesi Maliye Bölümü’nden mezun oldu. Aynı dönem içinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu (Esogü Tiyatro Topluluğu) ile amatör tiyatro hayatına başladı.

Öncelikle Osmangazi Üniversitesi Tiyatro Topluluğu ile çalışmaya başladı. Lisans eğitimi bittikten sonra oyunculuğu profesyonel anlamda yapmaya karar verdi ve İstanbul’a gelerek oyunculuk eğitimi almaya başladı.

Önce 2008 yılında DİALOG anlatım ve iletişimde temel oyunculuk teknikleri dersleri aldı. Daha sonra da Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları’nda iki yıllık bir tiyatro eğitimi aldı. Bununla paralel olarak aynı dönem içinde workshop’lara katılmaya, diksiyon ve şan dersleri almaya devam etti.

İlk olarak TRT 1 de ”Başrolde Aşk” isimli sit-com’la profesyonel oyunculuk hayatına başladı.

2012 yazında Turgut Özakman’ın Diriliş adlı romanından beyaz perdeye uyarlanan ”Çanakkale 1915” adlı sinema filminde roman kahramanlarından Mehmed Ali’ye hayat verdi.

2013 yılında “Yağmurdan Kaçarken” adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp, Doğukan Polat ile beraber rol aldı.

Ali Ersan Duru, 2013 yılında Refik Halit Karay’ın eserinden esinlenerek yazılan ve Yönetmenliğini Kudret Sabancı’nın yaptığı “Bugünün Saraylısı” adlı dizide Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Cansu Tosun ile birlikte başrol oyuncusu olarak yer aldı

Beran Soysal Kimdir?

Beran Soysal 3 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. 31 yaşındaki oyuncu Koç burcu.

Beran Soysal, ilk oyunculuk deneyimini Ağır Roman Yeni Dünya isimli dizi ile yaşadı.

2016 yılında Yolculuk adlı sinema filmi ile En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Soysal Kurtlar Vadisi Pusu’da da bir tetikçiyi canlandırdı.

Soysal, baş rollerini Çetin Tekindor, Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy’un paylaştığı İçerde dizisinde Gökhan karakterini canlandırmıştı.

Sinem Reyhan Kıroğlu Kimdir?

Sinem Reyhan Kıroğlu 28 Şubat 1991 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 28 yaşındaki genç oyuncu Balık burcu.

Tiyarto kökenli olan Sinem Reyhan Kıroğlu, Kurabiye Ev, Romeo’yu beklerken, Karda, Medet, Gloria gibi tiyatro oyunlarında rol aldı. Aktif olarak Tiyatro Yanetki’de oyunlarda yer almaktadır.

2014 yılında Kaderimin Yazıldığı Gün ve 2019 yılında İçten Sesler Korosu ile ekranlara geldi.