Sen Anlat Karadeniz Dizisi Final Yapıyor? Sen Anlat Karadeniz Neden Bitiyor?


Güncelleme: 20 Ekim 2019 : 16:00
0

Atv ekranlarında üçüncü sezonu yayınlanmaya devam eden Sen Anlat Karadeniz dizisinden şok haber!

Çarşamba akşamları atv’de izleyici ile buluşan Sen Anlat Karadeniz dizisi final yapma kararı aldı!

Üçüncü sezonunda beklenen reytingleri yakalayamayan yapım ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun yazısına göre, Sen Anlat Karadeniz dizisi 64. bölümü itibariyle final yapacak!

Başrollerinde Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Sinan Tuzcu, Öykü Gürman gibi isimlerin yer aldığı Sen Anlat Karadeniz dizisi dört bölüm sonra izleyicilerine veda ediyor.

Atv ekranlarının en iddialı dizilerinden birisi olan ancak her geçen gün kaybettiği reytinglerle dikkat çeken Sen Anlat Karadeniz dizisinin yapımcı ve yönetmenliğini usta isim Osman Sınav üstleniyordu.

İşte Ali Eyüboğlu’nun yazısındaki o bölüm:

“ATV’nin, ilk bölümün ekrana geldiği 24 Ocak 2018’den bu sezon başına kadar, çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizisi ‘Sen Anlat Karadeniz’ sevenlerini üzecek bir haberim var.

İlk bölümünden itibaren Trabzon’da çekilen dizinin yapımcılığının yanı sıra yazanı ve yönetenlerinden biri olan Osman Sınav’a sordum ‘Sen Anlat Karadeniz’in akıbetini…

Çünkü İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe’nin başrollerini paylaştığı projenin geleceğine dair televizyon dünyasında birçok söylenti söz konusuydu.

Sınav, dizinin 64’üncü bölümle ‘final’ yapıp, ATV seyircisine veda edeceğini açıkladı.”

Osman Sınav Yeni Dizi Hazırlığında

Yazısında Osman Sınav’ın yeni bir dizi hazırlığında olduğunu da belirten Eyüboğlu, dizinin cast çalışmalarının henüz başlamadığını söyledi.

Sen Anlat Karadeniz Yerine Kuruluş Osman

Atv televizyonunda üç sezonundur Çarşamba akşamları Sen Anlat Karadeniz ekranlarda oluyordu. Dizinin final yapmasının ardından ise yerine gelecek dizi hemen belli oldu.

Burak Özçivit’in başrolünde yer aldığı tarihi dizi Kuruluş Osman kısa bir süre sonra Çarşamba akşamları Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Sinegraf Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Sen Anlat Karadeniz dizisinin dört bölüm sonra 13 Kasım Çarşamba günü final yapması bekleniyor.

Çekimleri Trabzon’da gerçekleştirilen Sen Anlat Karadeniz dizisinin oyuncuları arasında; İrem Helvacıoğlu, Ulaş Tuna Astepe, Öykü Gürman, Sinan Tuzcu, Erdal Cindoruk, Uğur Çavuşoğlu, Ayten Soykök, Ali Ersan Duru, Gülper Özdemir ve Sinem Reyhan Kıroğlu gibi isimler yer alıyor.