Sen Anlat Karadeniz 53. Final Fragmanı Yayınlandı Mı!


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 21:48
0

Sen Anlat Karadeniz ‘Melek Her Şeyi Anlatacak Mı?

Atv ekranlarında her Çarşamba günü saat 20.00′ da  yayınlanan ilgiyle takip edilen yapımlardan Sen Anlat Karadeniz dün akşamki bölümünü dizinin izleyicilerini üzen büyük bir sahne ile  bitirdi. Dizinin 53. bölüm  fragmanı ise izleyicileri büyük bir şoka uğrattı. Melek konuşacak mı sorusunun cevabını arandığı fragman da neler oluyor?

Bu hafta yayınlanan bölümde Peki Tahir ne yapacak? Murat gerçekleri görecek mi? Melek Nefes’e olanları anlatacak mı? Hazan ise tüm şüphelerinden kurtulup gerçeklere ulaşacak mı?Tüm bu soruların cevabı 29 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 da Atv ekranlarında olacak.

Sen Anlat Karadeniz 53.  yeni bölüm finalden yeni fragman yayınlandı. Yayınlanan  ilk fragmanda; Melek Nefes’e sarılıp her şeyi anlatıyor gibi gözüküyor. Melek ve Nefes’in arasındaki  güçlü bağ gerçekleri açığa çıkarabilecek mi? Fragmanda yaşananlar kurgu mu yoksa gerçek mi olduğunu  önümüzdeki hafta Çarşamba akşamı izleyeceğiz.

 İşte Sen Anlat Karadeniz 53. Bölümü Yeni Final Fragmanı İçin Tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinin 52. Bölümünde Neler Yaşandı?

 Sen Anlat Karadeniz 52. son bölümde; Tahir, Muratı Genco’nun elinden kurtarmak için çalışırken Nefes ise Meleği kurtarmak için uğraşıyor. Genco’nun Meleğe şiddet uyguladığından şüphelenen Nefes o ve onun gibi sesi çıkmayan şiddet gören kadınlar için radyo programı yapar. Kadınların sesini duyabilmek için seslenen Nefes’i Meleğin duyması ile Genco’nun şiddeti baş gösterir.

Tahir ise öfkesi yüzünden kardeşini kaybetmek üzeredir. Hazan ise Melek ile annesinden şüpheleniyor ama konuşturamıyor. Final bölümünde yaşanan gelişmeler merak uyandırıyor. Neler olacak önümüzdeki sezonda Sen Anlat Karadeniz’de göreceğiz.