SEN ANLAT KARADENİZ 53.BÖLÜM SEZON FİNALİ MERAK UYANDIRIYOR!


Güncelleme: 23 Mayıs 2019 : 01:45
0

Başrollerini İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna Astepe’nin paylaştığı Sen Anlat Karadeniz dizisinin daha önce final yapacağını duyurmuştuk. Ancak, final kararından vazgeçildi. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 53.bölüm sezon finali fragmanı çıktı. 29 Mayıs Çarşamba akşamı ekrana gelmeye hazırlanıyor. İşte detaylar…

MELEK ALEVLER ARASINDA KALIYOR!

Fragmanın ilk sahnesinde Melek’in ateşin ortasında kalması dikkatleri çekiyor. Tahir ve Nefes onu kurtarmaya çabalıyorlar. Nefes oldukça gergin ifadelerle ekrana yansıyor. Tahir ise bir anda kapıyı kırarak alevlerin arasına dalıyor ve Melek’i kurtarmayı başarıyor. Sonrasında deniz kenarında Melek ve Nefes konuşuyorlar. Nefes “Bana her şeyi anlatabilirsin.” Diyerek Melek’e yardım eli uzatıyor ve ona sarılıyor. Genco’nun da bu durumu öğrenmesi uzun sürmüyor. “Seni ilgilendirmeyen mevzulara burnunu sokarsın ha. Elbet bununda bir bedeli olacak.” Sözleriyle Nefes’e karşı bir plan hazırlığına girişiyor. Ancak, ne yapacağı sorusunun cevabı da sezon finali bölümüne kalıyor. Fragmanın sonunda Tahir ve Mustafa arabadan indiklerinde şaşkınlık verici bir manzarayla karşılaşıyorlar.

Büyük bir izlenme oranıyla öne çıkan yapım olan Sen Anlat Karadeniz’in, 2.sezonu da hareketli ve izleyicide merak uyandıran sahnelerle kapatması bekleniyor. Seyircilerin gelecek sezonu iple çekeceği tahmin ediliyor.Şimdi en son yayınlanan bölümde neler olduğunu hatırlayalım.

52.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes, Melek ve Genco’yu bir arada görünce anlam veremeyerek, Melek’in hayatında bir şeylerin ters gittiğini düşündü. Bunun üzerine Melek’e neler olduğunu öğrenmek için harekete geçti. Fakat, Melek’in kaçmasının bedelini ödeyen de Nilüfer oldu.

Tahir ise Murat’ı girdiği bela çukurundan kurtarmak için var gücüyle harekete geçti. Ne yazık ki onu daha tehlikeli bir uçuruma yuvarlamak üzere olduğunun farkında değildi. Öfkesine hâkim olamayan Tahir, Murat’ı tamamen kaybetme noktasına geldi.

Tüm bunların yanında güzel gelişmelerde yaşanır gibi olsa da etkisi uzun sürmedi. Nefes, kendisi gibi şiddet gören kadınlara umut olmak amacıyla radyo programına çıktı. Melek ise Nefes’e ulaşmaya çalışırken, Genco onu zorla alıkoydu. Melek’in çaresiz çırpınışları, Genco’nun yanacağı cehennemin fitilini ateşledi.

53.bölüm sezon finali fragmanı için tıklayınız