Sen Anlat Karadeniz 52. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Fragmanda Neler Oluyor?


Güncelleme: 20 Mayıs 2019 : 22:24
0

Atv ekranlarında her Çarşamba günü saat 20.00′ da  yayınlanan ve  ilgiyle takip edilen yapımlardan Sen Anlat Karadeniz dizisi geçen haftaki  bölümüyle sezon finaline girmeden yapısında rotasyona girdi.

Dizinin izleyicilerinin ne kadar da bu rotasyonu istemediği sosyal mecralardan dizi senaristlerine yapımcıya attıkları mesajlar ve sosyal medya platformunda oldukça geniş bir kitle ile bu duruma karşı çıktılar. Fakat yeni bölümlerinin reytinglerine bakılırsa Hazan’ın Meleğin hayatına oldukça beğenildi. da dizinin sezon finaline nasıl gireceği henüz merak konusu.

Atv ekranlarının Çarşamba gecelerinin sevilen dizisi reyting oranlarının her hafta konuşulduğu sevilerek takip edilen dizi başarısını yeni sezonda devam ettirebilecek mi yeni kadrosuyla merak konusu. Sen Anlat Karadeniz 52. yeni bölüm 2. fragmanı seyirci karşısına çıktı. Dizinin 52. Bölümde neler yaşanacak?

Sen Anlat Karadeniz  52. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İzlemek için linke tıklayınız.

Sen Anlat Karadeniz 51.bölümünde Neler Yaşandı?

Genco Kaleliler’e düşman kesilmek kalmayıp onlar hakkında her şeyi öğrenmeye başlıyor. Tahir ve Nefes’in aşkından Vedat’ın bir anda ortadan kayboluşuna kadar tüm detayları öğreniyor. Düşmanlarını iyi tanımak isteyen Genco korkunç bir plan yapıyor ve Kaleliler’in gemisini batırıyor. Mustafa’nın da olduğu geminin batışı Kaleli ailesinde büyük yıkıma sebep oluyor. Asiye, Mustafa için çok korkuyor gözyaşları içinde Nefes ile beraber sahile gidiyorlar. Tahir onları sakinleştirmeye çalışıyor.

Gemide görev alan 2 tayfa da hayatını kaybediyor. Mustafa ise gemiden sağ çıkmayı başarıyor. Kaleli ailesi buruk da olsa rahat bir nefes alıyor. En zor görev de Tahir’e düşüyor. Tahir, tayfaların ailelerine nasıl söyleyeceğini düşünüyor. Kaleliler cenaze işleri ile de ilgileniyorlar. Ailelere de destek olmak istiyorlar. Kaleliler birbirlerine daha da sıkı sıkıya kenetleniyorlar. Tahir, Nefes için bir kez daha dua ediyor.