Seksenler Dizisi Yeniden Başlıyor! Seksenler Dizisi Saat Kaçta? Seksenler Dizisi Hangi Gün?


Güncelleme: 11 Ekim 2019 : 15:15
0

Trt ekranlarının sevilen dizisi Seksenler geri dönüyor! Yeniden izleyici ile buluşmaya hazırlanan nostaljik dizi Seksenler’in yeni sezonunun ilk bölümü 11 Ekim Cuma günü yayınlanacak.

Seksenler dizisi Trt ekranlarındaki macerasına kaldığı yerden devam ediyor. Kadrosunda bazı eksiklerle yoluna devam eden dizide önemli değişiklikler yaşandı.

Trt ekranlarında ilk bölümü 11 Ekim Cuma günü saat 20.00’de yayınlanacak olan Seksenler dizisinin diğer bölümleri ise haber öncesi ekrana gelecek.

Bölüm uzunlukları 50 dakikadan oluşacak Seksenler dizisi hafta içi her gün saat 18.00’de Trt ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizi sadece 11 Ekim Cuma ve 14 Ekim Pazartesi akşamları saat 20.00’de yayınlanacak.

Seksenler Dizisi Oyuncuları

Seksenler dizisinin oyuncuları arasında; Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Suzan Kardeş, Hakan Bulut, Onur Dilber, Hacı Ali Konuk, Tolunay Donat, Kemal Kuruçay, Betül Berk, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Mehmet Elmas, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat Pekzeren, Aşkın Şenol, Eray Yasin Işık, Osman Büyükercan, Yasin Kaya, Gülseren Gürtunca, Yalçın Özden, Tahsin Taşkın gibi isimler yer veriyor.

Yapımcılığını Birol Güven, senaryosunu Birol Güven ile MinT yazar ekibinin üstlendiği dizinin, yönetmen koltuğunda ise Bora Tekay oturuyor.

İlk Bölümde Neler Yaşanacak?

Çınaraltı Mahallesinde başlayan inşaat, mahalle sakinlerinin oldukça ilgisini çeker. Herkes, mahalleye ne yapıldığını çok merak etmektedir. İnşaatın üstü bir örtüyle kapatılmıştır, Bekçi Bekir de inşaatın güvenliğini üstlenmiştir.

Mahalleli içeri girmek istese de Bekir onları sokmaz, tüm ısrarlara rağmen de oraya ne yapıldığını söylemez.

Bekir uyuduğunda inşaata girmeye hazırlanan Şahin, onu bekleyen kötü sürprizden habersizdir. Şahin gece yarısı sokakta öyle biriyle karşılaşır ki, bu kişinin mahalleye geri dönmesi başta Fehmi ve Rukiye olmak üzere herkesin hayatını alt üst eder!

Ergun Plak Kadroda Mı?

Seksenler dizisinin en sevilen karakterleri arasında yer alan Ergun Plak’ın yeni bölümlerde yer alıp almayacağı merak konusu olmuştu.

Seksenler dizisinde Ergun Plak karakterine hayat veren tecrübeli aktör Serhat Kılıç, Seksenler dizisinin yeni bölümlerinde yer almayacağını açıklayarak dizinin hayranlarını üzdü.