Seksenler Dizisi Geri Dönüyor! Seksenler Dizisinde Hangi Oyuncular Yer Alacak?


Güncelleme: 23 Haziran 2019 : 14:18
0

Trt 1 ekranlarında uzun süre yayınlanan ve ekranınn unutulmaz yapımları arasında giren Seksenler dizisi yeniden çekilecek!

Yayınlandığı dönem büyük ilgi gören yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Seksenler dizisinin ekranlara geri döneceği iddia edildi.

Başrollerinde Şoray Uzun, Rasim Öztekin, Yasemin Conka, Ayşe Tolga ve Serhat Kılıç gibi birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı Seksenler dizisi tam kadro olarak mı yoluna devam edecek?

Televizyon dünyasında heyecan yaratan gelişme Milliyet gazetesi köşe yazarı Ali Eyüboğlu tarafından detaylandırıldı.

Hangi Oyuncular Yer Alacak?

Yazıda yer alan detaylara göre, Seksenler dizisi başka dizilerde yer alan oyuncularında yeni sezon öncesi kadroya katılmasıyla eski kadrosuyla yoluna devam edecek.

Yeni Bölümler Ne Zaman Başlayacak?

Seksenler dizisinin yeni bölümlerinin Eylül ayında başlayacak yeni sezon döneminde Trt ekranlarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Günlük Olarak Yayınlanacak

Dizinin prime time da değil ana haber öncesi yayınlanacağı iddia edildi. Öte yandan Seksenler dizisininin haftalık değil günlük olarak ekranlarda yer alacağı öğrenildi.

Seksenler dizisinin hangi oyuncularının yeni bölümlerde yer alacağı henüz açıklanmadı. Dizinin yeni bölümlerinin hangi tarihte yayın hayatına başlayacağı ise henüz belli değil.

Seksenler dizisi 1980’li yıllarda yaşanan olayları nostaljik ve romantik komedi anlatımıyla izleyicilerin beğenisine sunarak büyük bir çıkış yakalamıştı.

Seksenler Dizisi

İlk olarak 2012 yılında Trt ekranlarında izleyici ile buluşmaya başlayan Seksenler dizisi Mint yapım prodüksiyonluğunda hayata geçiriliyor. Dizinin yapımcılığını ve senaryo yazarlığını Birol Güven üstlenirken yönetmen koltuğunda ise deneyimli isim Müfit Can Saçıntı oturmakta.

Seksenler Oyuncu Kadrosu

Seksenler dizisinin geniş oyuncu kadrosunda; Rasim Öztekin (Fehmi),Özlem Türkad (Rükiye),Şoray Uzun (Ahmet),Yasemin Çonka (Nazlı),İlker Ayrık (Çağatay),Ceyhun Fersoy (Şahin),Ayşe Tolga (Gülden),Vural Çelik (Niyazi),Gülseren Gültunca (Necla),Yalçın Özden (Muzaffer),Serhat Kılıç (Ergun),Berat Yenilmez (Sami),Nejat Birecik (Recep),Necmi Yapıcı (Mesut),Tahsin Taşkın (İdris),Aşkın Şenol (Mustafa),Faruk Sofuoğlu (Bahtiyar),Begüm Öner (Elvan),Tolunay Donat (Nurten),Mehmet Elmas (Basri),Osman Büyükercan (Alper),Eray Yasin Işık (Nevzat),Aydın Sarman (Susmuş),Onur Dilber (Başkomiser Rıza),Hacı Ali Konuk (Bekçi Bekir),Hakan Bulut (Butik Ali),Özlem Balcı (Yıldız),Yasin Kaya (Polis Memuru Selahattin) rol almaktadır.