Sefirin Kızı Dizisinden İlk Fotoğraflar Geldi! Sefirin Kızı Dizisi Nerede Çekiliyor?


Güncelleme: 27 Ekim 2019 : 23:35
0

Yeni yayın sezonunun en iddialı projeleri arasında yer alan Sefirin Kızı dizisinin setinden ilk görüntüler yayınlandı.

Başrollerinde Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun yer aldığı Sefirin Kızı dizisi ekran macerasına başlamak için gün sayıyor.

Neslihan Atagül Doğulu ile Engin Akyürek’in birlikte ilk kez kamera karşısına geçtiği Sefirin Kızı dizisinin setinden ilk fotoğraflar dizi severlerle paylaşıldı.

Sefirin Kızı Dizisi Hangi Kanalda?

Kısa bir süre sonra yayın hayatına başlayacak olan Sefirin Kızı dizisi Star tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yayın tarihi ve yayın günü ise henüz belli değil.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor?

Destansı bir aşk hikayesini konu edinen Sefirin Kızı dizisinin çekimleri Ege’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleştiriliyor. Muğla’nın Bodrum bölgesinde çekimlerine başlayan Sefirin Kızı dizisi iddialı senaryosuyla dikkat çekiyor.

Sefirin Kızı Dizisinin Konusu Ne?

Sefirin Kızı Dizisi, yörenin sözü geçen varlıklı adamı Sancar Efeoğlu (Engin Akyürek) ile Sefirin Kızı Nare’nin (Neslihan Atagül Doğulu) geçmişte yaşadıkları destansı aşklarını konu alıyor.

Sefirin Kızı Dizisi Künye

O3 Medya ve NGM’nin birlikte yapımcılığını üstlendiği Sefirin Kızı dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kabakuşak oturmakta.

Dizinin senaryo yazarlıklarını ise Ayşe Ferda Eryılmaz ve Sedef Nehir Erdem birlikte kaleme alıyor.

Engin Akyürek Kimdir?

Engin Akyürek 12 Ekim 1981 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Engin Akyürek Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

2004 yılında katıldığı Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında birinci olarak sektöre ilk adımını attı.

Televizyon ekranlarında ilk olarak Yabancı Damat dizisinde canlandırdığı Kadir karakteri ile yer alarak geniş kitlelerce tanındı.

Daha sonra Fatmagül’ün Suçu Ne? Dizisinde başrolde Beren Saat ile birlikte rol aldı.

2006 yılında Zeki Demirkubuz’un Kader filminde, 2014 yılında ise Zeynep Farah Abdullah ile birlikte Bir Küçük Eylül Meselesi filminde rol aldı. Aynı yıl Atv de yayınlanan Kara Para Aşk dizisinde rol aldı.

Uzun süredir ekranlarda olmayan iki ünlü oyuncuyu başrollerde buluşturan Sefirin Kızı dizisi beklenen ilgili görebilecek mi? Engin Akyürek son olarak Tuba Büyüküstün ile birlikte Kara Para Aşk dizisinde, Neslihan Atagül Doğulu ise Burak Özçivit ile birlikte Kara Sevda dizisinde rol almıştı.