Savaşçı Sezon Finali Fragmanında Neler Oluyor? Galip Ölecek Mi?


Güncelleme: 25 Mayıs 2019 : 13:47
0

Fox tv ekranlarında yayınlanan beğeniyle izlenen dizi Savaşçı 76. bölümü ile sezon finali yapacak. Dizinin yeni bölüm fragmanı da bugün seyirci karşısına çıktı. Yeni fragmanda; Kılıç Timi teröristlerin kuşattığı köyün halkını teröristlerden kurtarmaya çalışıyor. Köyün girişine teröristler girmesin diye bomba döşediler. Patlayan bombalar arasında Galip ağır yaralandı.

Savaşçı 75. bölümde Albay Kopuz askerlerinin en son irtibat kurduğu yeri tespit eder. Kılıç Timi’yle birlikte Turan Timi’ni Yüzbaşı Bahtiyar komutasında operasyona çıkarır. İki Tim’i bekleyen büyük tuzak kuruluyor. Kağan’la Haydar Yüzbaşı’yı kurtarmak isteyen Tim tuzaktan kurtulacak mı?

Komutanlarını kurtarmak için yola çıkan iki tim kendilerine kurulan tuzağa doğru ilerliyor. Kılıç tim ve Turan Tim’i tuzaktan kurtulacak mı? Başlarına ne gelecek? Sezon finalinde dizinin nasıl bir finalle bitireceği merak konusuyla dizinin 76. Sezon finali fragmanı yayınlandı mı?

SAVAŞÇI 76. Final Fragmanı Yayınlandı Mı?

Fox tv’nin başarılı yapımı Savaşçı sezon finali fragmanı yayınlandı  mı sorularını cevabı geldi. Savaşçı 76. Bölüm fragman yayınlandı. Fragmanı izlemek için tıklayınız..

 

Galip  Karakterine Can Veren Oyuncu Bahadır Vatanoğlu Kimdir?

 Astsubay Üstçavuş Galip Aygün

Gaziantepli. Can arkadaşı Emre ile birlikte Kılıç Tim’inin gülen yüzü ve neşeli tarafıdırlar. Emre ile aynı kıza aşık olmak dahil pek çok macera yaşarlar, didişir, atışırlar ama daima birbirlerinin sırtını kollarlar.

Bahadır Vatanoğlu Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu Vatanoğlu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tamamladı. Pek çok TV dizisi ve tv reklamında rol aldı. Bana Sevmeyi Anlat, Gönül İşleri, Kurd Seyid ve Şura, Al Yazmalım, Kahramanlar ve Şöhret Okulu dizilerinde yer alan Bahadır Vatanoğlu ayrıca Ayla, Kırımlı Korkunç Yıllar, Ayhan Hanım, Biz Babasız Büyüdük, Saplantı, Tavşanım, Vicdanın İki yüzü ve Kanalizasyon sinema filmlerinde rol aldı.