Savaşçı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Berk Oktay Açıkladı


Güncelleme: 13 Eylül 2019 : 16:00
0

Fox tv ekranlarının beğenilen dizileri arasında yer alan asker dizisi Savaşçı yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Müjde Uzman ve Sarp Levendoğlu gibi isimlerin yer aldığı savaşçı dizisinin yeni bölümleri ne zaman başlayacak?

Söz dizisinin final yapmasının ardından televizyonlardaki tek asker dizisi olarak yoluna devam eden Savaşçı dördüncü sezonu ile Fox tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek.

Savaşçı’nın başrol oyuncularından Berk Oktay geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama ile dizinin hayranlarını heyecanlandırdı.

Oktay, dizinin dördüncü sezonu için çalışmalara başladıklarını açıklarken Savaşçı’nın tanıtım çekimlerinin gerçekleştirdiklerini söyledi.

Berk Oktay, Savaşçı dizisinin durumu ile ilgili şunları söyledi: “Sette çalışmalar 20 Eylül gibi başlayacak. Ekim ayının ilk veya ikinci haftasında ise yayında olması planlanıyor… Tatil bu sene herkes için uzun sürdü. Normal kış dizileri için daha doğrusu. Tatil bitti şimdi, çalışmalar başlıyor. Kanal çekimini yaptık geçen gün. Eylül sonu gibi, 20’si gibi çekimlere başlayacağız. Kısmetse de Ekim’in ilk haftası veya ikinci haftası yayında olacağız”

Savaşçı dizisinin yeni bölümlerinin hangi tarihte yayınlanmaya başlayacağı henüz açıklanmadı.

Limon Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Savaşçı dizisinin yapımcısı Hayri Aslan. Dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca otururken senaryo yazarlığını ise Süleyman Çobanoğlu yapmakta.

Savaşçı Dizisinin Konusu Ne?

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

Dizi, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar. Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Savaşçı Dizisi Oyuncu Kadrosu

Savaşçı dizisinin oyuncuları arasında; Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Müjde Uzman (Üsteğmen Funda Turaç), Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez) yer almakta.