Savaşçı Dizisi Final Yapacak Mı? Savaşçı Dizisinden Hangi İki Oyuncu Ayrıldı?


Güncelleme: 18 Mayıs 2019 : 13:51
0

Fox tv ekranlarında Pazar akşamları izleyici ile buluşan Savaşçı dizisinin akıbeti belli oldu.

Üç sezondur Fox tv’de yayınlanan Savaşçı dizisinin yeni sezonda ekranda olup olmayacağı belli oldu.

Yeni Sezonda Ekranda Olacak Mı?

Başrollerinde Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman gibi isimlerin yer aldığı Fox tv’nin asker dizisi Savaşçı dördüncü sezonda da ekranlarda olmaya devam ediyor.

Yeni sezon onayı alan Savaşçı dizisinden sezon finali öncesi iki ayrılık haberi geldi.

Savaşçı dizisinde rol alan iki ünlü oyuncunun sezon finaliyle birlikte diziden ayrılacağı öğrenildi.

İşte Ayrılan O İsimler

Savaşçı dizisinde Astsubay Üstçavuş Emre Durmuş karakterine hayat veren Uğur Biçer ile Astsubay Kıdemli Başçavuş Bayram Bayat karakterini canlandıran Burç Kümbetlioğlu’nun projeden hikâyeleri bittiği için ayrılacakları öğrenildi.

 

Burç Kümbetlioğlu.

Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Savaşçı dizisini 19 Mayıs Pazar günü 75. bölümü ile Fox tv ekranlarında olacak. 26 Mayıs Pazar günü yayınlanacak 76. bölümü ile de sezon finali yaparak tatile girecek.

Savaşçı Dizisi

Limon Film prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Savaşçı dizisinin yapımcısı Hayri Aslan. Dizinin yönetmen koltuğunda Doğan Ümit Karaca otururken senaryo yazarlığını ise Süleyman Çobanoğlu yapmakta.

 

Uğur Biçer.

Savaşçı Oyuncu Kadrosu

Savaşçı dizisinin oyuncuları arasında; Berk Oktay (Yüzbaşı Kağan Bozok), Murat Serezli (Albay Halil İbrahim Kopuz), Sarp Levendoğlu (Yüzbaşı Haydar Bozkurt), Müjde Uzman (Üsteğmen Funda Turaç), Burç Kümbetlioğlu (Başçavuş Bayram Bayat), Gaye Turgut Evin (Teğmen Çiğdem Ülgen), Bahadır Vatanoğlu (Astsubay Galip Aygün), Uğur Biçer (Üstçavuş Emre Durmuş), Doğan Bayraktar (Üstçavuş Selçuk Yenilmez), Ali Tarık Fındık (Astsubay Çavuş İlyas Karaca), Nazan Diper (Selver Bozok), Yeliz Akkaya (Hatice Bayat), Onur Özaydın (Kubilay Ketenci), Alp Öyken (Emekli General Mehmet Arif Kırlangıç), Zeki Ocak (Sami Çelik), Serhat Nalbantoğlu (General), Yiğit Anıl Dinkçi (General Emir Astsubay), Şahverdi Ali Eren (Seyfi) yer almaktadır.

Savaşçı Dizisi Konusu Nedir?

Savaşçı, dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesi…

Dizi, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar. Çünkü onlar için, “söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”