Mustafa Ceceli’nin Eski Eşi Sinem Gedik Kimdir?

İntizar ile ilişkisi olduğu nedeni ile Türkiye gündemine bomba gibi düşen Sinem Gedik, şuan da tüm kesimler tarafından merak edilyiro. Mustafa Ceceli ile boşanma sürecinde mahkemeye intizar ile olan ilişkisine yönelik bazı resimlerin de eklendiği bilgisi sonrası konu iyice trend oldu. Peki Sinem Gedik kimdir?

Sinem Gedik, normal hayatında çok ön planda olmayan sakin bir hayat süren bir kadındı. Mustafa Ceceli ile boşandıktan sonra ortalarda gözükmüyordu. Ancak bir gazetecinin boşanma dosyasındaki bazı bilgileri edindikten sonra asıl bomba o anda patladı. Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in boşanmaları sürecinde mahkemeye verilen dosyada İntizar ile Sinem Gedik’in aşk yaşadıklarına ilişkin resimlerde varmış.

Sinem Gedik Kimdir?

Mustafa Ceceli ile Sinem Gedik’in asıl boşanmalarındaki sebep buymuş. Sinem Gedik 1987 İstanbul doğumludur. Tasarım Mühendisliği üzerine lisans eğitimi alan Gedik, kendisinden 7 yaş büyük Mustafa Ceceli ile 1 Kasım 2008 yılında evlenmiştir. Çiftin Arın isminde bir 6 yaşında çocukları vardır. İlerleyen yıllarda ise çifti boşanmak üzere mahkemeye başvurmuş ve boşanmışlardır.

Boşanmalarının ardından gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlamıştır. Hürriyetten Cengiz Semercioğlu köşe yazısında konuyu gündeme getirmiştir. İntizar ile Sinem Gedik’in ilişkisinde neler yaşandı, gerçekten böyle bir olay gerçekleşti mi, hepsi ve daha fazlasını BURADAKİ yazımızdan okuyabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 14 Temmuz 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Mustafa Ceceli’nin Eski Eşi Sinem Gedik Kimdir? (1 Yorum)