Şampiyon Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var? Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor?


Güncelleme: 24 Temmuz 2019 : 11:20
0

Yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösterilen Şampiyon dizisinin detayları netleşti.

Trt1 ekranlarında yeni sezonda izleyici ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu.

Şampiyon Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Şampiyon dizisinin başrolünde Tolgahan Sayışman yer alıyor. Sayışman’ın partneri rolünde ise Yıldız Çağrı Atiksoy yer alacak.

Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman, Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı rolüne hayat verirken, Yıldız Çağrı Atiksoy ise Suna karakterini canlandıracak.

Şampiyon dizisinde rol alacak diğer isimler arasında; Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve genç oyuncu Şahin Kendirci yer alıyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Fırat’ın oğlu Güneş’i Emir Özyakışır, hocası Yaman’ı Erdal Özyağcılar, yakın arkadaşı ve idman antrenörü Zafer’i ise Erkan Avcı canlandıracak.

Dizide ayrıca boks menajeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan, Suna’nın yeğeni Kerem’i Halit Özgür Sarı canlandıracak. Suna’nın babası Harun’u Vedat Erincin, Suna’nın annesi Gülten’i Meltem Savcı, Zafer’in kızkardeşi Neslihan’ı İlayda Alişan, Fırat’ın yengesi Mücella’yı Bahar Süer, Fırat’ın kardeşi Serhat’ı ödüllü oyuncu Berk Yaygın canlandıracak.

Şampiyon Dizisi Künye

BSK Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek olan Şampiyon dizisinin yapımcısı Çağrı Bingüller. Dizinin yönetmen koltuğunda Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ile birlikte Devrim Yalçın oturacak.

Dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme alıyor.

‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri 26 Temmuz’da başlayacak ve İstanbul’da Balat ve civarı ile Beykoz’da gerçekleştirilecek.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

Tolgahan Sayışman Kimdir?
Tolgahan Sayışman 17 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 38 yaşındaki yakışıklı oyuncu Yay burcu. 1,87 boyundaki Sayışman, manken Almeda Abazi ile evli ve bir çocuk babası.

Kadıköy İntaş Lisesini bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinciliği Kıvanç Tatlıtuğ’a kaptırdı. 2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmalarında birinciliği elde etti.

Oyunculuk Eğitimi Aldı
Tolgahan Sayışman, Ekoldrama ve Ayla Algan’dan uzun süre oyunculuk eğitimi aldı. Ardından dizilerde rol aldı.

Özellikle izlenme rekorları kıran Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı “Karakalpaklı Mustafa” rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

2009 yılında “Aşk Geliyorum Demez” adlı filmde Bergüzar Gökçe Korel ile başrol oynadı.

2010 yılının eylül ayında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden “Lale Devri” adlı dizide Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Hatice Aslan, Korel Cezayirli, Gül Onat, Kenan Bal ile birlikte başrol oynadı.