Şampiyon Dizisine Sürpriz Transfer! Şampiyon Dizisi Elisa Kim? Gizem Karaca Kimdir?


Güncelleme: 19 Ocak 2020 : 11:59
0

Trt ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Şampiyon’un kadrosuna flaş bir isim katıldı.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erkan Avcı, Erdal Özyağcılar ve İ gibi isimlerin yer aldığı ve Pazar akşamları Trt ekranlarında izleyi ile buluşmaya devam eden Şampiyon dizisine hangi ünlü oyuncu dahil oldu?

Televizyon dizilerinin sevilen yüzlerinden genç oyuncu Gizem Karaca, Şampiyon dizisinin kadrosuna katıldı.

Gizem Karaca, Şampiyon dizisinde Elisa rolünü canlandırmaya hazırlanıyor.

Şampiyon Dizisi Elisa Kimdir?

Genç oyuncu Karaca, Derviş Aladağlı’nın (İştar Gökseven) üvey kızı ‘Elisa’ karakterine hayat vererek, ‘Şampiyon’ dünyasına giriyor.

Elisa; özgürlüğüne düşkün, kararlı, net, başarılı, alımlı, güzel , tuttuğunu koparan bir karakter. Kimsenin bilmediği büyük sırrı ise izleyicilerde merak uyandıracak.

Gizem Karaca Kim?

Gizem Karaca, 9 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen anne tarafından Arnavut, baba tarafından Selaniklidir.

Gizem 7 yaşındayken ailesi Amerika’ya Florida’ya taşındılar. Eğitimini orada tamamladı. İlkokul ikiye kadar İstanbul’da okuduktan sonra altı sene Florida, iki sene de Kanadaderken toplam 13 okul değiştirdi.

Türkiye’de başladığı ilkokula, New York’da devam etti, Florida’da bitirdi. 2007’de, 14 yaşındayken İstanbul’a döndü, Sonra lise öğrenimini İstanbul’da tamamladı.2010 yılında İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı.

2011 yılında bağlı olduğu Uğurkan Erez ajansı onun güzellik yarışmasına girmesini istemesiyle hazırlık sınıfından sonra okulu dondurmak zorunda kaldı.

Muhteşem Yüzyıl adlı dizinin ilk 4 bölümünde figüran olarak yer aldı.

2011 yılında Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve 2. Oldu.

2012 yılında yayınlanan “Eve Düşen Yıldırım” adlı diziyle başrol oynadı. Ardından Emir’in Yolu adlı dizide yine başrol oynadı.

New York’ta ‘New York Film Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra Türkiye’ye geldiğinde “Benim Hala Umudum Var” adlı dizide Şükrü Özyıldız ile başrolü paylaştı.

Çok iyi derecede İngilizce bilen Gizem Karaca’nın, hobileri arasında resim yapmak, fotoğraf çekmek, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, yürüyüş yapmak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak varmış.

Şampiyon Dizisi Künye

TRT 1’in; yapımcılığını Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller’in üstlendiği ‘Şampiyon’un senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Ketche (Hakan Kırvavaç) ve Müge Uğurlar oturuyor.

‘Şampiyon’ dizisi, 17. bölümü ile 19 Ocak Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.