Şampiyon Dizisinden İlk Görsel Yayınlandı! Şampiyon Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?


Güncelleme: 11 Haziran 2019 : 15:56
0

Dizilerin sezon finallerini yapmasının ardından kanallar ve yapım şirketleri yeni sezon için kolları sıvadı.

2019 yılı sonbahar aylarında televizyon ekranlarında yepyeni yapımlar izleyici ile buluşacak.

Yeni sezonun tanıtımı yapılan ilk yeni projesi Şampiyon oldu!

Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın yer alacağı Şampiyon dizisi Trt ekranlarında yayınlanmaya hazırlanıyor.

Bir böksörün hikayesini anlatacak olan Şampiyon dizisinin yayın günü henüz belli değil.

Şampiyon’un Yönetmeni Kim?

Yeni sezonunun iddialı yapımları arasında şimdiden giren Şampiyon dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç (Kethche) oturmakta. Şampiyon dizisinin yapım şirketi ise BSK Yapım.

İlginç senaryosu ile dikkat çeken Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılıklarının ise Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstleniyor.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

TRT ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin başrolünde kim var? Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Şampiyon dizisi yönetmeni kim? Şampiyon dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisi nerede çekiliyor? Şampiyon dizisi yapımcısı kim?

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Tolgahan Sayışman 17 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 38 yaşındaki yakışıklı oyuncu Yay burcu. 1,87 boyundaki Sayışman, manken Almeda Abazi ile evli ve bir çocuk babası.

Kadıköy İntaş Lisesini bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinciliği Kıvanç Tatlıtuğ’a kaptırdı. 2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmalarında birinciliği elde etti.

Oyunculuk Eğitimi Aldı

Tolgahan Sayışman, Ekoldrama ve Ayla Algan’dan uzun süre oyunculuk eğitimi aldı. Ardından dizilerde rol aldı.

Özellikle izlenme rekorları kıran Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı “Karakalpaklı Mustafa” rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

2009 yılında “Aşk Geliyorum Demez” adlı filmde Bergüzar Gökçe Korel ile başrol oynadı.

2010 yılının eylül ayında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden “Lale Devri” adlı dizide Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Hatice Aslan, Korel Cezayirli, Gül Onat, Kenan Bal ile birlikte başrol oynadı.

Rol Aldığı Yapımlar
2004 – Avrupa Yakası
2006 – Acemi Cadı
2006 – Esir Kalpler
2006 – Maçolar
2007 – Dicle
2007 – 2009 – Elveda Rumeli
2007 – Hepsi1
2008 – Aşk Tutulması
2009 – Kavak Yelleri
2009 – Aşk Geliyorum Demez
2010 – 2014 – Lale Devri
2014 – Büyük Sürgün
2015 – Asla Vazgeçmem