Şampiyon Dizisinde Tolgahan Sayışman’ın Partneri Belli Oldu! İşte O İsim


Güncelleme: 29 Haziran 2019 : 22:42
0

Yeni sezonda Trt ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Şampiyon dizisi ile ilgili detaylar netleşmeye başladı.

Başrolünde televizyonların aranılan ismi Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı Şampiyon dizisi Trt’nin yeni sezonda en iddialı işleri arasında gösteriliyor.

Tolgahan Sayışman’ın bir boksörü canlandıracağı Şampiyon dizisi için uzun bir süredir kadın oyuncu arayışı sürüyordu.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ın partnerini canlandırmak üzere Yıldız Çağrı Atiksoy ile anlaşma aşamasına gelindi.

Bakalım, Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde canlandırdığı karakter ile hafızalardan silinmeyen genç oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy, Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman ile nasıl bir ikili olacak?

Bir böksörün hikayesini anlatacak olan Şampiyon dizisinin yayın günü henüz belli değil.

Şampiyon’un Yönetmeni Kim?

Yeni sezonunun iddialı yapımları arasında şimdiden giren Şampiyon dizisinin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç (Kethche) oturmakta. Şampiyon dizisinin yapım şirketi ise BSK Yapım.

İlginç senaryosu ile dikkat çeken Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme aldı. Dizinin yapımcılıklarının ise Başak Bingüller ve Çağrı Bingüller üstleniyor.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy 18 Ekim 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. 33 yaşındaki oyuncu Terazi burcu.

Liseden mezun olduktan sonra iki sene İzmir Ege Sanat Merkezi’nde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı. Ayrıca Plato Film’de Sinema Teknik ve Oyunculuk Bölümü’nde eğitim gördü.

2001 yılında Hey Girl dergisinin yaptığı kapak kızı yarışmasında yüz güzeli seçildi.

2004 yılında Samanyolu TV de Büyük Buluşma dizisinde bölüm oyuncusu olarak dizi oyuncusu oldu. 2006 yılında Tarık Akan ve Sibel Can‘ın başrollerini paylaştığı “Ahh İstanbul” adlı dizide rol aldı.

2007 yılında ise Ferdi Tayfur ve Mustafa Üstündağ‘ın başrollerini paylaştığı Yersiz Yurtsuz isimli dizide rol aldı. 2008 yılında atv ekranlarında “Gazi” dizisinde Ahmet Kural ile başrolü paylaştı.

Yıldız Çağrı Atiksoy 14 Eylül 2010 tarihinde gösterilmeye başlayan ve 18 Haziran 2013 tarihinde biten “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Berrin Akarsu karakterini canlandırdı. Bu rol ile geniş kitlelerce tanındı.