Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Şampiyon Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak? Şampiyon İlk Bölüm Tarihi


Güncelleme: 31 Ağustos 2019 : 22:17
0

Yeni yayın sezonunda Trt ekranlarının en iddialı yapımları arasında yer alan Şampiyon dizisinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar ve Erkan Avcı gibi önemli isimlerin yer aldığı Şampiyon dizisi yeni sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Trt ekranlarının yeni sezonunda iddialı dizileri arasında yer alan Şampiyon ilk bölümü ile 12 Eylül günü izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Şampiyon dizisi ilk bölümü ile 12 Eylül Perşembe günü saat 20.00’de Trt ekranlarında yeni sezonu açarak diziseverlerin karşısına çıkacak.

Bakalım ekranlara iddialı bir giriş yapacak olan Şampiyon dizisi seyircilerden beklenen ilgiyi görüp kalıcı olmayı başarabilecek mi? Perşembe günü dizileri arasında rakiplerinin önüne geçip reyting listelerinde üst sıralarda yer almayı başarabilecek mi?

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

Şampiyon Dizisi Oyuncu Kadrosu

Çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacak olan Şampiyon dizisinin başrolünde Tolgahan Sayışman yer alıyor. Sayışman’ın partneri rolünde ise Yıldız Çağrı Atiksoy yer alacak.

Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman, Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı rolüne hayat verirken, Yıldız Çağrı Atiksoy ise Suna karakterini canlandıracak.

Şampiyon dizisinde rol alacak diğer isimler arasında; Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve genç oyuncu Şahin Kendirci yer alıyor. Fırat’ın oğlu Güneş’i Emir Özyakışır, hocası Yaman’ı Erdal Özyağcılar, yakın arkadaşı ve idman antrenörü Zafer’i ise Erkan Avcı canlandıracak.

Dizide ayrıca boks menajeri Tansel’i Mehmet Bozdoğan, Suna’nın yeğeni Kerem’i Halit Özgür Sarı canlandıracak. Suna’nın babası Harun’u Vedat Erincin, Suna’nın annesi Gülten’i Meltem Savcı, Zafer’in kızkardeşi Neslihan’ı İlayda Alişan, Fırat’ın yengesi Mücella’yı Bahar Süer, Fırat’ın kardeşi Serhat’ı ödüllü oyuncu Berk Yaygın canlandıracak.

Şampiyon Dizisi Künye

BSK Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek olan Şampiyon dizisinin yapımcısı Çağrı Bingüller. Dizinin yönetmen koltuğunda Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ile birlikte Devrim Yalçın oturacak.

Dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme alıyor.

‘Şampiyon’ dizisinin çekimleri İstanbul’da Balat ve civarı ile Beykoz’da gerçekleştirilecek.