Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Şampiyon Dizisinin Başrolünde Kim Var?


Güncelleme: 6 Haziran 2019 : 22:48
0

Yeni sezonda ekranlarda yerini almaya başlayacak olan diziler birer birer netleşmeye başladı.

2019 yılı sonbahar sezonunda televizyon ekranlarında yepyeni diziler izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.Yeni sezonda ekranlarda yerini alacak dizilerden birisi de Şampiyon.

TRT ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Şampiyon dizisinin başrolünde kim var? Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Şampiyon dizisi yönetmeni kim? Şampiyon dizisi hangi kanalda yayınlanacak? Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisi nerede çekiliyor? Şampiyon dizisi yapımcısı kim?

Şampiyon Dizisi Başrolünde Kim Var?

Yeni sezon öncesi Şampiyon dizisi ile ilgili detaylar da netleşmeye başladı. Dizinin başrolünde ekranların aranılan isimlerinden yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman yer alacak.

Şampiyon Dizisi Yönetmeni Kim?

Şampiyon dizisinin yönetmen koltuğunda ise tecrübeli isim Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç oturacak.

Dizinin yapımcılığını ise BSK Yapım üstlenmekte.

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon dizisinin eski bir boksörün hayatını ve kızı ile olan ilişkilerini konu etmesi bekleniyor. Tolgahan Sayışman’ın Şampiyon dizisi için özel bir hoca eşliğinde boks dersleri aldığı öğrenildi.

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çekimlerine Ağustos ayı sonlarında başlanması beklenen Şampiyon dizisinin en geç Ekim ayında TRT ekranlarında olması bekleniyor.

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Tolgahan Sayışman 17 Aralık 1981 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 38 yaşındaki yakışıklı oyuncu Yay burcu. 1,87 boyundaki Sayışman, manken Almeda Abazi ile evli ve bir çocuk babası.

Kadıköy İntaş Lisesini bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

2002 yılında katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında birinciliği Kıvanç Tatlıtuğ’a kaptırdı. 2004 yılında Manhunt of Turkey ve 2005 yılında Güney Kore’de yapılan Manhunt International yarışmalarında birinciliği elde etti.

Oyunculuk Eğitimi Aldı

Tolgahan Sayışman, Ekoldrama ve Ayla Algan’dan uzun süre oyunculuk eğitimi aldı. Ardından dizilerde rol aldı.

Özellikle izlenme rekorları kıran Elveda Rumeli dizisinde canlandırdığı “Karakalpaklı Mustafa” rolüyle dikkatleri üzerine çekti.

2009 yılında “Aşk Geliyorum Demez” adlı filmde Bergüzar Gökçe Korel ile başrol oynadı.

2010 yılının eylül ayında başlayan ve 2014 yılına kadar devam eden “Lale Devri” adlı dizide Tolgahan Sayışman, Selen Soyder, Hatice Aslan, Korel Cezayirli, Gül Onat, Kenan Bal ile birlikte başrol oynadı.

Rol Aldığı Yapımlar

2004 – Avrupa Yakası
2006 – Acemi Cadı
2006 – Esir Kalpler
2006 – Maçolar
2007 – Dicle
2007 – 2009 – Elveda Rumeli
2007 – Hepsi1
2008 – Aşk Tutulması
2009 – Kavak Yelleri
2009 – Aşk Geliyorum Demez
2010 – 2014 – Lale Devri
2014 – Büyük Sürgün
2015 – Asla Vazgeçmem