Şampiyon Dizisi Kerem Kimdir? Halit Özgür Sarı Kim? Halit Özgür Sarı Kaç Yaşında?


Güncelleme: 17 Ekim 2019 : 12:58
0

Trt ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisi geniş oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Şampiyon dizisinde Kerem karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı kimdir?

Perşembe akşamları Trt ekranlarında izleyici ile buluşan Şampiyon dizisinde başarılı oyunculuklar göze çarpıyor.

Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Erkan Avcı, Yıldız Çağrı Atiksoy ve İlayda Alişan gibi isimlerin yer aldığı Şampiyon dizisinde Kerem karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı da başarılı performansıyla dikkat çekiyor.

Şampiyon Dizisi Kerem Kimdir?

Halit Özgür Sarı, Şampiyon dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği Suna karakterinin yeğeni Kerem rolünü canlandırıyor.

Halit Özgür Sarı Kim?

Halit Özgür Sarı, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 26 yaşındaki genç oyuncu 1.78 metre boyunda ve 67 kilo.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Halit Özgür Sarı, Esra Kızıldoğan İle Temel ve İleri Oyunculuk Craft Atölye’sinde oyunculuk eğitimi alarak mesleğe giriş yaptı.

Kameralar karşısına ilk kez Diriliş: Ertuğrul dizisi ile geçen Halit Özgür Sarı şimdilerde, TRT 1 ekranlarında yayınlanmakta olan Şampiyon dizisinde Kerem karakterine hayat vermektedir. Sarı, Netflix’in Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk dizi projesi olan ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Hakan: Muhafız dizisinde de rol aldı.

Rol Aldığı Yapımlar

2019 – Şampiyon (Kerem) (TV Dizisi)
2019 – Hakan: Muhafız (TV Dizisi)
2018 – Diriliş: Ertuğrul (Süleyman) (TV Dizisi)

Şampiyon Dizisinin Konusu Ne?

Şampiyon; Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı (Tolgahan Sayışman)’nın oğlu Güneş (Emir Özyakışır) için ringlere dönme mücadelesini konu alıyor.

Tolgahan Sayışman’ın “Kafkas” lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’na hayat vereceği “Şampiyon” şimdiden konuşulmaya başladı.

Gelecek vadeden genç bir boksörken yaşadığı talihsiz olayla hayatı yerle bir olan Kafkas, kariyerini bırakıp ringlere veda etmişken yıllar sonra oğlu Güneş için yeniden ringlere çıkacak ve bir raunt daha diyecek.

Şampiyon Dizisi Künye

BSK Yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek olan Şampiyon dizisinin yapımcısı Çağrı Bingüller. Dizinin yönetmen koltuğunda Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç ile birlikte Devrim Yalçın oturacak.

Dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün birlikte kaleme alıyor.

Şampiyon dizisi yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı saat 20.00’de Trt ekranlarında izleyici ile buluşuyor.