Rubato Zamanı’nın Yeni Bölüm Konukları Kim? Rubato Zamanı Yeni Bölüm Ne Zaman?


Güncelleme: 23 Haziran 2019 : 14:44
0

Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan müzik ve eğlence programı Rubato Zamanının yeni bölümünde hangi ünlü isimler konuk olacak?

Ünlü müzisyenlerden oluşan Rubato grubu tarafından hazırlanan Rubato Zamanı programının yeni bölümü ne zaman?

Ünlü müzisyenler Özer Arkun, Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün’ün yer aldığı Rubato grubunun hazırlayıp sunduğu Rubato Zamanı programının yeni bölümü 30 Haziran Pazar saat 22.45’te Show TV’de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Rubato Zamanı’nın önümüzdeki hafta yayınlanacak yeni bölümünün konukları ise Hakan Altun, Derya Uluğ, Zafer Altuğ.

Türkiye’nin usta müzisyenlerinden oluşan ve sevilen şarkılarıyla dinleyicilerini büyüleyen Rubato grubu, her bölümde özel konuklarıyla bir araya geliyor ve izleyicilerini müzik türleri arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Film Sanat prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Rubato Zamanı programının yapımcısı ise Serdar Seki.

Rubato Zamanı yeni bölümüyle 30 Haziran Pazar günü Show tv ekranlarında!

Rubato Kimdir?

Rubato grubu usta müzisyenler Fatih Ahıskalı, Göksun Çavdar, Özer Arkun ve Eralp Görgün’den oluşan dört kişilik bir müzik grubudur.

Özer Arkun Kimdir?

Özer Arkun 1973 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 46 yaşında olan ünlü müzisyen 38 yılıdır keman çalmaktadır.

2010 yılında ilk solo albümü Cello & Me’yi çıkarmış sonra da Rubato grubuna katılmıştır. İstanbul Teknik Üniversitesi Çalgı Eğitim Bölümü mezunudur.

Fatih Ahıskalı Kimdir?

Fatih Ahıskalı 1976 yılında Antalya’da dünyaya geldi. 43 yaşındaki ünlü müzisyen 14 yaşında müziğe başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü’nden mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

007 yılında Sezen Aksu ile sahneye çıkmıştı, 2013 yılında Rubato isimli bir albüm çıkarttı. Fatih Ahıskalı buzuki, cümbüş, perdesiz gitar, akustik ve elektrik gitar çalabilmektedir. Ünlü şarkıcı Sıla’nın şarkılarında imzası vardır.

Göksun Çavdar Kimdir?

Göksun Çavdar Türk klarnet ustası olarak tanınmaktadır. 1974 yılında Fransa’da doğmuştuır ve 35 yaşındadır.

İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Pek çok isme albüm kayıtlarında eşlik eden Göksün Çavdar sayısız pop sanatçısı ile çalışmıştır.

15 yıldır Devlet Modern Folk Topluluğunda görev almaktadır. 2010 da ise Livaneli Şarkıları albümü çıkarmıştır.

Eralp Görgün Kimdir?

Eralp Görgün oldukça yetenekli bir bas gitar ustasıdır. Eşref vakti ve Kawoon grubunda da çalmıştır. Bir çok kez Sibel Can ile sahneye çıkmıştır.

Rubato Ne Demek?

Rubato kelimesinin anlamı bir eserin içinde belli bölümleri, ritminden arındırarak içinden geldiği gibi icra etmek. Rubato grubu “Biz içimizdeki şefi takip ediyoruz çalarken, dördümüz tek kişi gibi çalıyoruz” diyerek neden kendilerine bu ismi verdiklerini açıklıyor.