Recep İvedik 5 TV’de İlk Kez Yayınlanacak? Recep İvedik 5 Hangi Kanalda?


Güncelleme: 13 Eylül 2019 : 11:58
0

Şahan Gökbakar’ın başrolünde yer aldığı yerli film serisi Recep İvedik’in beşinci bölümü televizyon ekranlarında ilk kez yayınlanacak.

Türk sinemasının gişe rekorları kıran komedi serisi Recep İvedik televizyon ekranlarına gelmeye devam ediyor. Recep İvedik serisinin beşinci filmi televizyonda ilk kez izleyici ile buluşacak.

Recep İvedik 5 ekranlarda ilk kez tv8’de yayınlanacak. Televizyon izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan Recep İvedik 5, 14 Eylül Cumartesi günü saat 21.00’de Tv8’de ekranlara gelecek.

2017 yılında vizyona giren Recep İvedik 5 filminin yönetmen ve yapımcı koltuğunda Togan Gökbakar otururken Şahan Gökbakar ise yapımcı ve başrol oyuncusu olarak yapımda yer alıyor.

Recep İvedik 5’in Konusu Ne?

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek ona yardım etmek ister. Şoför İsmet’in son görevini yerine getirmek üzere Nurullah’ı da yanına alarak yola çıkarlar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurtdışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin başına gelen talihsiz olay sonucu işler karışırken Recep kontrolü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek isteyince birbirinden komik durumlar ortaya çıkar.

Şahan Gökbakar’ın yarattığı Recep İvedik karakterinin beşinci macerası yine birbirinden eğlenceli olaylarla seyircisiyle buluşuyor.

Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980 tarihinde, İzmir’de dünyaya geldi. 39 yaşındaki ünlü oyuncu Terazi burcu.

Togan Gökbakar adında kardeşi vardır. Şahan Gökbakar 1998 yılında Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’ne kayıt oldu.

Mezuniyetinin ardından İstanbul’a taşınan genç sanatçı, burada çeşitli reklam filmlerinde rol almak için mücadele etti ve de bu dönemde ilk T.V. programına imzasını attı; Zıbın.

Zıbın’ın T.V. 8 kanalında yayınlanmasının ardından TRT 1’de yayınlanan 7. Gün ve TV 8 ekranlarında karşımıza çıkan Zoka adlı şaka programlarında sunuculuk yapan Gökbakar, Zoka’nın sona ermesinin ardından gene T.V. 8’de yayınlanan Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programı hayata geçirdi.

Gökbakar’ın Dikkat Şahan Çıkabilir programındaki sevilen karakterinden birisi olan Recep İvedik’i sinemaya taşıması, kariyerindeki en büyük dönüm noktası oldu.

23 Mayıs 2015 tarihinde oyuncu Selin Ortaçlı ile Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da evlendi. Çiftin bir kızı ve bir oğlu var.