Ramo Dizisinin İlk Bölümü Ne Zaman? Ramo Dizisinin Yayın Tarihi Açıklandı!


Güncelleme: 7 Ocak 2020 : 16:41
0

Show tv kanalında izleyici ile buluşmaya hazırlanan ve uzun süredir hazırlıkları devam eden Ramo dizisinin ekran macerasının başlamasına sayılı günler kaldı.

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Görkem Sevindik gibi isimlerin yer aldığı Show tv’nin iddialı dizilerinden Ramo’nun ilk bölümünün yayın tarihi belli oldu.

Ramo Dizisi İlk Bölüm Tarihi

Show tv ekranlarında Salı akşamları izleyici ile buluşmaya hazırlanan Ramo dizisinin ilk bölümü 14 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak.

Ramo Dizisinin Konusu Ne?

Haksızlığa karşı baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önüne koyan Ramo’nun sıra dışı hayatının hikayesini konu alan dizide aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmalar ekrana gelecek.

Öte yandan Ramo dizisinde iki aile arasında süren büyük mücadelenin ortasında yeşerecek büyük bir aşk da izleyicilere sunulacak. Dizide Adanalı Ramazan ile avukat Sibel’in imkansız aşkı farklı bir dil ile anlatılacak.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener ve Görkem Sevindik’in yer aldığı Ramo dizisinde; İdil Fırat, Nilüfer Açıkalın, Sacide Taşener, Cemre Baysel, Burcu Cavrar, İlhan Şen, Yıldırım Gücük ve Rüzgar Aksoy gibi isimler yer alıyor.

Ramo Dizisi Künye

BKM film yapımcılığında hayata geçirilen Ramo dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturmakta.

Dizinin senaristliğini son olarak Muhteşem Yüzyıl serisinde senarist olarak yer alan Yılmaz Şahin üstlenirken dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş hazırlayacak. Aytekin Ataş son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin müziklerini yapmıştı.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kısa bir süre sonra Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Ramo dizisinin çekimleri Adana’da gerçekleştiriliyor.

Esra Bilgiç Kimdir?

Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç oyuncu Terazi burcu. Bilgiç, 1.77 metre boyunda ve 50 kilo.

Esra Bilgiç, önce Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu, sonrasında Bilkent’in Uluslarası İlişkiler Bölümüne başladı.

Oyunculuk kariyerindeki ilk rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Diriliş: Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karekterine hayat vermiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter adlı dizide Derya rolüne hayat verdi.