Ramo Dizisine Sürpriz İsim! Ekin Türkmen Ramo Dizisinde! Ramo Meryem Kimdir?


Güncelleme: 16 Mart 2020 : 22:03
0

Salı akşamlarının beğeni ile izlenen dizisi Ramo’ya ünlü bir oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Esra Bilgiç, Murat Yıldırım, Görkem Sevindik, İlker Aksum gibi isimlerin rol aldığı Show tv dizisi Ramo’ya güzel oyuncu Ekin Türkmen katıldı.

Salı akşamları Show tv ekranlarında izleyici ile buluşan ve çekimleri Adana’da gerçekleştirilen Ramo dizisinde Ekin Türkmen Meryem karakterine hayat vermeye hazırlanıyor.

Ekin Türkmen Ramo dizisinde Murat Yıldırım’ın hayat verdiği Ramo karakterinin ele geçirdiği bir barda şarkıcı olan Meryem karakteri ile ekranlara gelecek.

Ramo dizisi 10. yeni bölümü ile 17 Mart Salı akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Ekin Türkmen Kimdir?

Ekin Türkmen, 22 Ağustos 1984 İzmir’de dünyaya geldi. 36 yaşındaki güzel oyuncu Aslan burcu. Aslen Nevşehir’in Kozaklı ilçesi Kanlıca kasabasındandır.

İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümünde mezun olarak eğitim hayatını tamamladı.

İlk defa Osman Sınav’ın yönetmenliğinde 2002 yılında “Ekmek Teknesi” adlı dizide; Savaş Dinçel, Hasan Kaçan, Peker Açıkalın, Kadir Çöpdemir, Açelya Akkoyun, Cem Kılıç ile oynadı.

Ekmek Teknesi dizisinde canlandırdığı karakter ile geniş kitlelerce tanındı.

2008 yılında yayınlanmaya başlayan ve başrolerinde Özge Borak, Hande Soral, Fulya Zenginer, Elit İşcan, Selin Ilgar ve Kıvanç Kasabalı’nın oynadığı “Küçük Kadınlar” dizisinde Elif Gezici rolüne hayat verdi.

2009 yılında dil öğrenmek için Amerika’ya giden Ekin Türkmen, Küçük Kadınlar dizisinden ayrıldı. Amerika Birleşik Devletleri’nin Los Angeles kentinde giderek, UCLA’da (Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles) bir yıl ingilizce eğitimi aldı.

2011 yılında yönetmenliğini Ömer Vargı’nın yaptığı “Anadolu Kartalları” adlı sinema filminde Ekin Türkmen, Engin Altan Düzyatan, Şevket Çoruh, Özge Özpirinçci, İsmail Filiz, Hande Subaşı, Çağatay Ulusoy, İlhan Şeşen ile birlikte oynamıştır.

2013 yılında senaryosunu Birol Güven’in yazdığı, yönetmenliğini Hamdi Alkan’ın yaptığı “Aşk Emek İster” dizisinde; Ekin Türkmen, Furkan Palalı, Müge Boz ile başrolü paylaştı.

2014 yılında yapımcılığını Osman Sınav’ın yaptığı “Hatasız Kul Olmaz” adlı dizide başrolleri Murat Han, Ekin Türkmen ve Ertan Saban paylaştı.

BKM Prodüksiyonluğunda hayata geçirilen ve çekimleri Adana’da devam eden Ramo dizisi yeni bölümleri ile her Salı akşamı saat 20.00’de Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.