Ramo Dizisine İki Flaş Transfer! Ramo Dizisinin Yönetmeni Değişti! Ramo Hangi Kanalda?


Güncelleme: 20 Ekim 2019 : 16:18
0

Yeni sezonun en iddialı projeleri arasında gösterilen Ramo dizisinden ilginç haberler gelmeye devam ediyor.

Kısa bir süre sonra Show tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan Ramo dizisinde yönetmen krizi!

BKM prodüksiyonluğunda hayata geçirilen Ramo dizisinde ilk olarak yönetmen Mustafa Şevki Doğan ile anlaşılmıştı.

Çekimleri başlayan dizide yönetmen Doğan pek çok sahne çekmişti. Ancak daha sonra yaşanan anlaşmazlık üzerine dizide yönetmen değişikliğine gidildi.

Yeni Yönetmen Geldi

Mustafa Şevki Doğan’ın Ramo projesinden ayrılması üzerine dizinin yönetmen koltuğuna Yağız Alp Akaydın oturdu. Yönetmen Akaydın’ın eski yönetmen Doğan’ın çektiği sahneleri de iptal edip bütün sahnelerin baştan çekileceği öğrenildi.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Öte yandan başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve Görkem Sevindik’in yer aldığı Ramo dizisine iki yeni transfer daha yapıldı.

Ramo dizisinin oyuncuları arasında; İdil Fırat, Nilüfer Açıkalın, Sacide Taşener, Cemre Baysel, Burcu Cavrar, İlhan Şen, Yıldırım Gücük ve Rüzgar Aksoy yer alıyor.

İki İddialı Transfer!

Deneyimli aktörler İlker Aksum ve Yiğit Özşener, Ramo dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Ramo Dizisi Hangi Kanalda?

Yeni yayın sezonunda Show tv ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Ramo dizisinin yayın günü ve saati ise henüz belli değil.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Eylül ayının son haftası sete çıkan Ramo dizisinin çekimleri Adana’da gerçekleştiriliyor.

Ramo Dizisi Künye

BKM film yapımcılığında hayata geçirilen Ramo dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturmakta.

Dizinin senaristliğini son olarak Muhteşem Yüzyıl serisinde senarist olarak yer alan Yılmaz Şahin üstlenirken dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş hazırlayacak. Aytekin Ataş son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin müziklerini yapmıştı.

Ramo Dizisinin Konusu Ne?

Ramo dizisinde iki aile arasında süren büyük mücadelenin ortaşında yeşerecek büyük bir aşk anlatılmakta. Ramo dizisinde Adanalı Ramazan ile avukat Sibel’in imkansız aşkı farklı bir dil ile anlatılacak.

Esra Bilgiç Kimdir?

Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç oyuncu Terazi burcu. Bilgiç, 1.77 metre boyunda ve 50 kilo.

Esra Bilgiç, önce Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu, sonrasında Bilkent’in Uluslarası İlişkiler Bölümüne başladı.

Oyunculuk kariyerindeki ilk rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Diriliş: Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karekterine hayat vermiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter adlı dizide Derya rolüne hayat verdi.