Ramo Dizisinden İlk Görüntüler Yayınlandı! Ramo Dizisi Konusu Ne? Ramo Dizisi Oyuncuları


Güncelleme: 27 Kasım 2019 : 22:32
0

BKM prodüksiyonuluğunda hayata geçirilen sezonun en iddialı dizilerinden Ramo için geri sayım başladı!

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım’ın uzun süre sonra bir dizi projesi ile ekranlara döneceği Ramo dizisinden ilk görseller geldi!

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kısa bir süre sonra Show tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Ramo dizisinin çekimleri Adana’da gerçekleştiriliyor.

Ramo Dizisi Oyuncu Kadrosu

Başrollerinde Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener ve Görkem Sevindik’in yer aldığı Ramo dizisinde; İdil Fırat, Nilüfer Açıkalın, Sacide Taşener, Cemre Baysel, Burcu Cavrar, İlhan Şen, Yıldırım Gücük ve Rüzgar Aksoy gibi isimler yer alıyor.

Ramo Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

BKM yapım tarafından hazırlanan Ramo dizisinin yayın tarihi ve yayın günü henüz belli değil.

Ramo Dizisi Künye

BKM film yapımcılığında hayata geçirilen Ramo dizisinin yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın oturmakta.

Dizinin senaristliğini son olarak Muhteşem Yüzyıl serisinde senarist olarak yer alan Yılmaz Şahin üstlenirken dizinin müziklerini ise Aytekin Ataş hazırlayacak. Aytekin Ataş son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinin müziklerini yapmıştı.

Ramo Dizisinin Konusu Ne?

Ramo dizisinde iki aile arasında süren büyük mücadelenin ortaşında yeşerecek büyük bir aşk anlatılmakta. Ramo dizisinde Adanalı Ramazan ile avukat Sibel’in imkansız aşkı farklı bir dil ile anlatılacak.

Murat Yıldırım Kimdir?

Murat Yıldırım, 13 Nisan 1979 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Yıldırım, 1.82 metre boyunda, 72 kilo ve Koç burcu.

Annesi ve babası aslen Mardinli olan Murat Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümününden mezun oldu.

Tiyatro ve müziğe ilgi duyan Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Oyuncuları’na (YÜO) katıldı ve 3 yıl amatör olarak tiyatroda oynadı.

Televizyonda ilk oyunculuk deneyimini 1999 yılında yayınlanmaya başlayan Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile yaşayan Murat Yıldırım asıl büyük çıkışını 2008 yılında yayınlanan Fırtına dizisi ile yaptı.

Murat Yıldırım, Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmane Elbani ile 13 Kasım 2016’da ikinci evliliğini yaptı.

Yıldırım ekranlarda son olarak “Kim Milyoner Olmak İster?” adlı yarışma programını sunmuştu.