Ramo Dizisinde Murat Yıldırım’ın Partneri Belli Oldu? Ramo Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Ramo Dizisi Hangi Kanalda?


Güncelleme: 4 Eylül 2019 : 17:31
0

Yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alan BKM prodüksiyonluğunda hayata geçirilecek olan Ramo dizisinde sete çıkmadan önce son hazırlıklar yapılıyor.

BKM yapım prodüksiyonluğunda hayata geçirilen ve başrollerinde Murat Yıldırım, Ekin Koç ve Görkem Sevindik gibi isimleri buluşturan Ramo dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Bir süredir Murat Yıldırım’a partner arayışlarının sürdüğü Ramo dizisinde yer alacak kadın oyuncunun Esra Bilgiç olduğu açıklandı.

Birsel Altuntaş’ın haberine göre, Ramo dizisinin başrolünde yer alacak olan Esra Bilgiç avukat Sibel karakterine hayat vermeye hazırlanıyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde canlandırdığı Halime Sultan rolü ile geniş kitlelerce tanınan Esra Bilgiç’in Ramo dizisindeki performansı merak konusu…

Çekimlerinin Adana’da yapılacağı Ramo dizisinin Eylül ayının son haftasında sete çıkması bekleniyor.

BKM tarafından hayata geçirilen Ramo dizisinin yönetmen koltuğunda Mustafa Şevki Doğan oturmakta. Dizinin senaryosunu ise Muhteşem Yüzyıl dizisi ile adını duyuran Yılmaz Şahin kaleme alıyor.

Show tv ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Ramo dizisinin yayın günü ve tarihi henüz belli değil.

Bakalım uzun bir aradan sonra dizi dünyasına geri dönüş yapan Murat Yıldırım’lı Ramo dizisi beklenen ilgiyi görebilecek mi? Başrollerinde Esra Bilginç, Murat Yıldırım, Ekin Koç ve Görkem Sevindik gibi isimleri buluşturan Ramo dizisi yeni sezonda reyting listelerinde beklediğini bulabilecek mi?

Esra Bilgiç Kimdir?

Esra Bilgiç 14 Ekim 1992 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 27 yaşındaki genç oyuncu Terazi burcu. Bilgiç, 1.77 metre boyunda ve 50 kilo.

Esra Bilgiç, önce Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji okudu, sonrasında Bilkent’in Uluslarası İlişkiler Bölümüne başladı.

Oyunculuk kariyerindeki ilk rolü TRT1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde ise Engin Altan Düzyatan, Kaan Taşaner, Didem Balçın, Osman Soykut, Hülya Darcan, Hande Subaşı gibi isimlerin yer aldığı Diriliş: Ertuğrul dizisidir. Burada Ertuğrul Gazi’nin eşi Halime Hatun karekterine hayat vermiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Melis Civelek’in kaleme aldığı Bir Umut Yeter adlı dizide Derya rolüne hayat verdi.

Esra Bilgiç, futbolcu Gökhan Töre ile evlenmiş ancak çift bir süre önce yollarını ayırmıştı.