Payitaht Abdülhamit’e İki Yeni Oyuncu Katıldı! İşte O İsimler


Güncelleme: 5 Ağustos 2019 : 10:33
0

Yeni sezonda Trt ekranlarında yayınlanmaya devam edecek olan Payitaht Abdülhamit dizisinden flaş transferler!

Başrolünde Bülent İnal’ın rol aldığı tarihi dizi Payitaht Abdülhamit, yeni sezonu ile Trt ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni sezon öncesi ekibine yeni isimleri katmaya hazırlanan Payitaht Abdülhamit dizisinin Eylül ayı içerisinde ekranlarda yer alması bekleniyor.

Çekimlerine henüz başlanmayan Payitaht Abdülhamit dizisine iki yeni oyuncu katıldı. Son olarak Bizim Hikaye dizisinde yer alan genç oyuncu Alp Akar ve ekranların aranılan yüzlerinden deneyimli aktrist Devrim Yakut, Payitaht Abdülhamit’in yeni sezonunda izleyici karşısına çıkacak.

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker ve Hakan Boyav gibi isimlerin yer aldığı Payitaht Abdülhamit 4. Sezonu ile Trt ekranlarında hayranları ile buluşacak.

Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav gibi isimleri bünyesinde buluşturan Payitaht Abdülhamid dizisinin 3. sezonu geçen sezon büyük ilgi görmüştü. Bakalım Payitaht Abdülhamit dizisi genişleyen kadrosu ile yeni sezonda ekranlarda beklenen ilgiliyi görebilecek mi?

Devrim Yakut Kimdir?

Devrim Yakut, 27 Mayıs 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 51 yaşındaki ünlü oyuncu İkizler burdu.

Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nden 1992 yılında mezun oldu. DTCF Tiyatro Bölümü’nde önce tiyatro kuramları, sonra da oyunculuk eğitimi aldı.

1994 yılında Adana Devlet Tiyatrosu kadrosuna oyuncu olarak katıldı ve 2003 yılına dek burada görev aldı. Kuruculuğunda bulunduğu Adana Tiyatro Atölyesi’nde çalıştı. Bu kurumda oyunculuğun yanı sıra yapımcı ve eğitmen olarak da görev yaptı.

2003 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu’na atandı. 2005 yılından bu yana Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde Temel oyunculuk dersleri vermektedir. 2007’de Ankara Devlet Tiyatrosu müdür yardımcılığı, 2007-2008 yılarında Ankara Devlet Tiyatrosu Müdürlüğü görevini yürütmüştür.

2006-2007 tiyatro sezonunda Kocasını Pişiren Kadın oyunu ile Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu’na misafir oyuncu olarak katılmıştır. Halen Bahçeşehir Üniversitesi’nde Yüksek Lisans programında oyunculuk eğitimi vermektedir.

Rol Aldığı Yapımlar

Devrim Yakut’un rol aldığı yapımlar arasında; Kelebeğin Rüyası, Keşanlı Ali Destanı, Düğün Dernek, Yağmur: Kıyamet Çiçeği, Hisar Buselik, Bana Masal Anlatma, Düğün Dernek 2: Sünnet, Ekşi Elmalar, Aile Arasında, Cesur ve Güzel gibi projeler yer almakta.