Payitaht Abdülhamid’e 5 Yeni Oyuncu Katıldı! Payitaht Abdülhamid’in Yeni Oyuncuları Kim?


Güncelleme: 6 Mart 2020 : 12:40
0

Trt ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam eden tarihi dizi Payitaht Abdülhamid’in kadrosu genişliyor.

Cuma akşamları trt ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna beş yeni isim dahil oldu.

Trt ekranlarında 6 Mart Cuma akşamı yayınlanacak 111. Yeni bölümü ile izleyici ile buluşacak Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni oyuncuları da görücüye çıkacak.

İşte O İsimler

Tarihi dizi Payitaht Abdülhamid’e katılan beş isim ünlü aktör Cem Özer, , Burç Kümbetlioğlu, Tuğçe Kumral, Faik Ergin ve Esra Kılıç olarak açıklandı.

Cem Özer Ekrana Dönüyor

Cem Özer, Abdülhamid’e karşı hain planları olan William Hechler karakterini canlandıracak.

Kadroya katılmasının ardından büyük merak uyandıran Özer, iddialı performansıyla beğeni toplayacak.

Payitaht Abdülhamid Yeni Oyuncular Kim – Kimdir?

CEM ÖZER: Şeytani Oyun kurucu William Hechler

William Hechler Abdülhamid ile aynı yaşlardadır. Hindistan’da doğmuştur, babası Almandır ama Londra’da büyümüş ve yaşamıştır. Hristiyan rahibi derecesinde dini bilgi sahibi olmasına rağmen Hechler, Hristiyan siyonisttir. En büyük beklentisi İsa Mesih’in tekrar gelmesidir. Bunun için de Yahudilerin tekrar Filistin’de bir İsrail devleti kurmasıyla mümkün olacağını bilir. İngiliz Devleti adına sefaretlerde görev yapmaktadır. William Hechler, Theodor Herzl’in yakın dostu ve onu dünyaya tanıtan isimdir. Hechler, tam bir şeytani oyun kurucudur. En büyük hedefi Osmanlı’yı yıkıp Abdülhamid’i tahtından indirip Filistin’i Yahudilere açmaktır. Bunun için de elinden geleni yapacaktır. Abdülhamid’in karşısına Birleşik Krallık Sefiri olarak gönderilmiştir.

BURÇ KÜMBETLİOĞLU: Halil Halid’in karşısındaki güç Albay Albert Goldshmit

İngiliz ordusunda görevli Yahudi bir Albay olan Albert Goldshmit de Hristiyan Siyonistlerdendir. İngilizlere son derece sadıktır. Orduda Makkabiler adında bir teşkilat kurmuş, İngilizlerin de bundan haberi vardır. Makkabiler, Yahudilerin tekrar Filistin’e dönmesini kolaylaştırmak için kurulmuştur. Çok iyi silah kullanan, dövüşebilen ve son derece acımasız olan Goldshmit, Halil Halid’in karşısındaki güç olacaktır. Beraberinde getirdiği istihbaratçılarla Osmanlı istihbaratı arasında bir kavga olacaktır.

TUĞÇE KUMRAL: Zekiye Sultan Harem’e renk katmak üzere geliyor

Zekiye Sultan’ı Abdülhamid ve Bedrifelek’in kızı, Mehmet Selim’in kız kardeşi olarak izleyici karşısına çıkacak. Zekiye Sultan, oldukça güzel, çekici, eğitimli, kültürlü bir kadındır. Babasına çok düşkün, bunun yanında kuralcı, otoriter, ince zevkleri olan birisidir. Kendi çıkarları ve istekleri doğrultusunda hareket eder. Evli, iki çocuğu olan Zekiye Sultan’ın kocası, Osman Paşa’nın büyük oğlu, yani Kemalettin’in ağabeyi Ali Nurettin Paşa’dır.

ESRA KILIÇ: İyi yetiştirilmiş bir ajan Diana

Diana, İngiliz Sefareti’nde iki yıldır çalışan iyi yetiştirilmiş bir ajandır. Zeki, güzel ve çok yetenekli biridir. Payitaht’taki ilk yıllarında kendini gizlemeyi bilmiş sokaktan istihbarat toplayıp Londra’ya bildirmiştir. Artık daha açık bir istihbarat savaşı başlamıştır. Diana artık yakın temasa ve çatışmaya girmek zorunda kalacaktır. Halil Halid ve ekibine karşı kora kor bir mücadele verecektir.

FAİK ERGİN: Gizemli Robert

Robert, Hechler ile gönderilmiştir. 30 yaşlarındadır. İlk başta silahlı güç o dur. Fakat sonradan kime çalıştığı ortaya çıkacaktır.

Payitaht Abdülhamit, 111. yeni bölümüyle 6 Mart Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.